Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a csirkére és a nyúlra is...

Ha a csirkére és a nyúlra is allergiás a kutyám, akkor mi a következő hús amivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyúlra most lehet allergiás lett. Kb 2 hete kap nyersen nyúlat és a napokba elkezdett vakarózni, szőre hullani. Persze az is lehet, hogy csak pollen, mert most van itt az ideje és tavasszal szinte mindig ez van. De ha mégse akkor milyen könnyebb húst javasoltok az etetéséhez? Én a bárányra vagy a lóra gondoltam.


Nem kérem a negatív kommenteket, köszönöm!



2021. máj. 19. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál az jó, esetleg még hal mehet neki.
2021. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Az állatorvos "szokatlan" húsokat ajánlott, mert arra nem szoktak allergiások lenni. Igaz nekem macskám van és "csak" csirke allergiás, nekünk bevált a vaddisznó, kenguru és ló (Select Gold) illetve a hal. Látom te BARFozol, az kicsit nehezebb,
2021. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Strucc.(nem vicc!)
2021. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Fürj, csincsilla jó lehet még, strucc is, bár abból nem nagyon tudsz belsőséget szerezni.

De simán lehet, hogy pollenre allergiás, ezt sajnos csak úgy tudod meg, ha évente az év mindig ugyan azon szakaszában jönnek elő a tünetei.

2021. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes lenne allergia vizsgálatot csináltatni szerintem, mert ha mégse gáz a nyúl, akkor mehet nyugodtan. De amúgy talán a bárány a legjobb, könnyebben elérhető minden alkatrésze mint például kengurunak, struccnak.
2021. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igen csináltatni szeretnék majd neki egy allergia tesztet, miután megműtötték. Valaki tudja esetleg, hogy struccot, kengurut, csincsillát, fürjet hol találok??
2021. máj. 20. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Fürjet élve is tudsz venni elég sok helyen, olyan 150 ft/darab áron.
2021. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Halat, bárányt, nyulat eszik az én két allergiás kutyám. Ez a 3 többnyire hypoallergén, halból sok fajta van, próbálkozni kell, hogy mi jön be.
2021. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Hal-barany-marha ... de manapsag mar kulonleges alapanyagok is vannak: boleny-kenguru .... van lehetoseg a csirke helyett.
2021. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Allergia vizsgálatot csak környezetire nézz, a táplálék allergia teszt az kidobott pénz.
2021. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!