Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánljatok kérlek kutyás...

Ajánljatok kérlek kutyás kiránduló helyet!?

Figyelt kérdés
Olyat, ami Pestről tömegközlekedéssel könnyen (lehet Pesten is) , egyszerűen megközelíthető 2 kutyával, Pünkösdkor sincsenek sokan, és esetleg étkezési lehetőség is van.

2021. máj. 21. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Én ezeket találtam. (:

2021. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek hasznos linkek, megtaláltam őket én is a kérdés kiirasa előtt. Nehéz ismeretlenül ennyi helyet végig böngészni, ezért gondoltam, h esetleg valaki személyes tapasztalatot ír. Nem volt egyértelmű a kérdésem, elnézést kérek.

Voltál valamelyik helyen?

2021. máj. 21. 17:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1- es vagyok. Nekem nincs kutyám, de voltam már ezek közül pár helyen. Jó helyek kiránduláshoz, akár állattal, akár állat nélkül. (:
2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a legjobb a Harmashatarhegy ... busz felvisz a Szepvolgyi ut legtetejere ... onnan 1000 lehetoseg van a kirandulasra:


- vegigmehetsz a Kecske hegyen korbe, a szivbetegeknek ajanlott utvonal tehat konnyu (Matyas vadaskertje masneven)

- lemehetsz a repuloterre, ami kutyas paradicsom

- elsetalhatsz a Harmas hatarhegy fele, az is egy jo kaland

- meglatodathatod a felso repuloteret, ami a srakanyrepulosok starthelye

- tovabb setalhatsz Gercse fele (van egy oreg kapolna) ... jo hely

- Huvosvolgyig is elsetalhatsz, klassz tura

- Janoshegy sincs tul messze - arra is erdemes elboklaszni


Szoval szerintem a Kolosy tertol busszal fel a hegyre ... onnan mar csak a fantaziad szab hatart.


Jo arcok jarnak arra kutyazni: nyugalmazott rendor kutya kikepzotol, az olimpia bajnok ottusazon kereszrul, megismerkedhetsz allatorvossal, maszek figurakkal es meg bunozokkel is :) Tenyleg egy kutyas paradicsom! :)

2021. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De ott az Obudai Hajogyari Sziget ... lakotelepi stile, lakotelepi arcok, lakotelepi kutyak.


Varosligetben ... belvarosu arcok - Gellert hegyen budaiak :)

2021. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nepligetbe ne menj, mert ott barmikor tamad a 'szopofantom' :)))
2021. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok ... Pesten kivul meg vannak csodalatos helyek (pici utazassal) ... Holdvirag arok (Pomaz kornyeken) ... Domor kapu (Szentendrenel) ... Pilisszentlasztotol-Visegradig (autopalya minosegu ut az erdoben vegig) :)))


Rengeteg csodalatos kutyas-bringas ut van Pest kornyeken - rengeteg!

2021. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

4-es 7-es vagyok :)


En allandoan kutyazom ... barmikor csatlakozhatsz ha nem ivaros kanod van ... reggel 6 korul indulok az elso korre, 1/2 1 korul kezdodik a delutani seta ... autoval jarom a budai hegyeket es a pilist ... felolem barmikor csatlakozhatsz, de nem fogok alkalmazkodni ... nem varof, nem erdekel ha nyavajogsz utkozben ... kutyazast ajanlottam fel, nem baratkozast :)

2021. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
4es: jó, h ennyi féle kutyás van, de épp kerülni akarnám a kutyákat, az enyémek csak egymást bírják, mást nem. Ezért keresek olyan helyet, ahol kevesen vannak még akár 'csúcsidőben' is. Pesten a szigeteket, és ligeteket már körbe jártuk, de túl forgalmasak sajna
2021. máj. 21. 18:59
 10/12 A kérdező kommentje:
4es 7es xD. Kedves a fél ajánlás, de egyszeri alkalomra keresek kiránduló helyet, nem járok sétálni amúgy velük ☺️
2021. máj. 21. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!