Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud jó kirándulóhelyeke...

Valaki tud jó kirándulóhelyeket, vagy kutyabarát programokat?

Figyelt kérdés
A nyáron terveztünk menni családostól kirándulni valamerre, én pedig szeretném vinni a kutyát is. (Németjuhász) A húgom 8, az öcsém 14 éves. Én esetleg várlátogatásra, vagy kutyával is látogatható múzeumra gondoltam, vagy egy túrára, de az a húgom miatt kérdéses, nem tudom, ő mennyire bírná. Esetleg fel a hegyekbe. Esetleg ha valakinek vannak tapasztalatai ilyen téren, azt megköszönném, ha leírná!

2017. júl. 3. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rómaiparton van kutyás szálloda, Hotel Római a neve.
2017. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem megszállni szeretnénk, csak egy egynapos kirándulást szervezni. De köszönöm, elraktározom az infót, hátha kell majd egyszer!
2017. júl. 3. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velencén van kutyás strand :)

[link]

2017. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalajka völgy. :)
2017. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám-szakadák
2017. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi Kazár környékén voltnk a Mátrába vannak kutya baráthelyek. Amugy a kutyabaráthelyek illetve kutyabarát oldalakon néztem kiránduló helyeket. :) neten simán talasz jó kis helyeket
2017. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
De arra nagyon vigázzatok, hogy kutya szabdon nem rohangálhat az erdőben, úgy különösen nem, ha behívásra nem jön vissza. Márpedig a vadászkutyák nem azok. Elkóborol, nem találjátok meg, aztán mert a vadállatokra támad, lelövik a vadászok. Az erdő nem kutyafuttató. De például ha alacsony a Duna, a homokpadokon, homokos parton nyugodtan szaladgálhat, vízben úszhat, ha másokat, pl. kisgyerekes családokat nem támad le (lehet, hogy csak játszani akar, de a kisgyerek megrémül tőle, esetleg fel is löki). Egyszóval be kell tartani a szabályokat.
2017. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van olyan kutyabarát kirándulóhely ahol engedik hogy a kutya szabadon legyen (persze csak akkor enged el ha visszatudod híni). Ha nem engedik egy futóöv ( derékra tudod csatolni a pórázt) vagy sima póráz használatával id nagy élmény lehet :)
2017. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!