Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért harap állandóan a kutyám?

Miért harap állandóan a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy 3 és fél hónapos kutyám aki állandóan harap. És néha már fáj. :S vagy ez egézséges? ugye csak azért harap,mert kicsi? Le kell elől rosztatni?
2010. aug. 24. 11:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Csak játszani akar. Ki fogja nőni. Még túl pici. Csakis a fogai miatt rág.
2010. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jah jó akkor jó. :) köszi :)
2010. aug. 24. 11:26
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
le kéne neveljed róla...amúgy azért harapdál, mert túl korán hoztad el az almomból és az anyja még nem tudta megnevelni
2010. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
háátt nem mindig harap,csak néha.Háátt az anjától az igaz,hogy kicsit túl korán lett elválasztva.Eszt a kiskutyát én is úgy kaptam,szóval az anja nem velünk él.(Alaszkai malamut) Nem csak azért harap,mert játszik?
2010. aug. 24. 11:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az anyjához!:)Azért harap mert még kölyök!
2010. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
háátt akkor jó. kössy :)
2010. aug. 24. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan azokra a kölykökre jellemző, akiket túl korán hoztak el az anyjuk mellől, és nem tanultak meg "rendesen játszani".

Idővel le fog róla szokni, de azért ne hagyd magad.

Ha megharap, hagyd ott, és ne foglalkozz vele egy jó ideig.

2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
okééés. kösyyykke :)
2010. aug. 24. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért harap, mert kölyök, de nem fog róla leszokni csak azért, mert megnő.

Mutasd neki, hogy fáj, amit csinál, és hagyd ott egy kis időre, ha harap. Ha agresszívan válaszolsz, pl. rácsapsz, akkor azt hiheti, hogy benne vagy a játékban, és még jobban haraphat.

Muszáj neki megtanítani, hogy amit csinál, az rossz, mert neki valószínű fogalma sincs róla.

2010. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hááátt igen,néha benne vagyok én is a játékban. de most nem értem.össze zavarodtam. Most engedjem neki vagy nee?
2010. aug. 24. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!