Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitaminnal/tápanyaggal...

Milyen vitaminnal/tápanyaggal segíthetem elő a kutya sebgyógyulását?

Figyelt kérdés
Angol cocker spániel, utcai kutyatámadás eredménye egy több cm hosszú felszakadás a fül belső felén. Állatorvosilag antibiotikumozva és összevarrva. Szeretném a mielőbbi hegesedést, sarjadást, gyógyulást elérni. Érdekelne, hogy milyen táplálékkieglszítővel teszek jót a kutyának. (Humán készítményt nem adok neki, hacsak nem tökéletesen jó számára is)
2010. aug. 24. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
immunovet por és neogranormon kenőcs
2010. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az immunovet tényleg jó. Én most adtam a kutyusomnak és szépen felépült + teljesen jó árban is van, kb. 1900Ft. Kajába kell keverni.
2010. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: még annyi, hogy az immunovet 100%ban természetes alapanyagokból készült, tehát hosszú távon is nyugodtan szedheti és nincs túladagolásos veszély.
2010. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!