Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana táp mellé szükséges...

Acana táp mellé szükséges valamilyen kiegészítő vitamint adni 5 hónapos nagy testű kölyök kutyának?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de nem is szabad.
2010. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért?

Ha már nagyobb lesz a kutya ugy sem tudom Acanával etetni (kb. 1 éves koráig) Akkor arra gondoltam olcsóbb táp + valami kieg. Akkor az igy nem jó?

2010. aug. 24. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Zöldkagylót adhatsz, sőt ajánlatos is.A nagytestűek 2 évesen felnőttek. Addig érdemes minőséggel etetni. Utána a lájtosabb táp mellé húst jó.
2010. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Miért nem tudod nagykorában is jó táppal etetni?

A felnőtt kutya kevesebbet eszik, mint egy kölyök.

2010. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem sajnálom a pénzt rá de 1kg kb 2napig elég és elég sűrűn kell venni! Én úgy tervezem 1éves koráig adom neki vagy ameddig a tárcám bírja. Na meg mindenki azt mondja hogy 1-1,5 éves koráig minőségi aztán olcsóbb! Ahogy az előttem lévő is írta. A zöld kagylóról még nem hallottam. Hol lehet beszerezni és mire jó?

2010. aug. 24. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

GF600 a neve, zöldkagylókivonat és ízületekre való. Amíg a kutya növésben van nagyon hasznos, de utána sem árt.

De miért 1 kgosat veszel??

Nagyobb kiszerelésben olcsóbb. Én 18kgosat szoktam, az kb 2 hónapig elég.

2010. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:

Kilónként tényleg nagyon drága.

A kutyának egész életén keresztül szüksége van jó kajára.

2010. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem 1kg veszek hanem hogy meddig elég 1kg. Kimérősbe szoktam venni ill. zsákosat. Most ahogy nézegettem az acana-ba van Glükózamin és Kondroitin. Felnőtt korára Dog Chow fog kapni azért az se Tescos táp.

2010. aug. 25. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Kimérve is drága, mert rajta van az eladó haszna.Merre élsz?

A zöldkagylóból sokféle van a piacon. Árban is kb egyenlőek. GF-600, Luposan, SBH Arthrocare, stb.

A Dog Chow nem rossz táp annyira. De egy nagytestű kutya két évesen kész. Addig érdemesebb a jobbat adni.

2010. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most nagyon meg vagyok elégedve a Biomill olcsóbb tápcsaládjával,ebből 15 kiló kb.8 ezer ft,és nincs benne annyi gabona,mint a Dog Chow-ban,nincs benne színezőanyag,szója,tartósító.
2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!