Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutya...

Mit csináljak ha a kutya lázas és vannak kölykei?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
VIDD ORVOSHOZ.
2010. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Fogd meg a melleinél!

Ha nagyon forró akkor valószínuleg begyulladt!

Eszik a kutyád?

Mert nekem a kutyám a szulése óta nem akart enni és azért mert lázas volt és be volt a melle gyulladva!

Vannak neki csomók a mellén?

próbálj rá akkor tenni káposzta levelet!

Azt mondják az segít! És még csinálhatsz neki menta teát és megitathatod vele! Nemfogja akarni de próbáld meg!

nekem adott az állatorvos gyógyszert és késobb meggyógyult!

Tojást evett a kutyám esetleg aggyál neki nyers tojást!

Sok sikert!

2010. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem eszik semmit scak folyton vizet iszik, algopyrint adtunk még neki hogy az huzza le a lázát.
2010. aug. 24. 18:32
 4/8 Norczy ***** válasza:
100%
de az algopyrin kiüti a kiskutyákat is ha szoptat! Nekik nagyon nem fog jót tenni! Vidd el állatorvoshoz! Lehet méhgyulladása v bármi ami a szülésből kialakulhatott
2010. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
100%
A láztól van, hogy csak iszik. Szerintem méhgyulladás. Ha még egy darabig itt ülsz és nem viszed orvoshoz, már késő lesz.
2010. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan nem értem az embereket. Nem akarok prédikálni, de ha valami baja van egy kutyának, miért nem az az első, hogy elviszem állatorvoshoz? Inkább menjek el feleslegesen és derüljön ki, hogy nincs semmi komoly baja, minthogy aztán késő legyen. Inkább fórumokon próbáltok segítséget kérni laikusoktól....
2010. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg az is megtorténhetett, hogy egy kiskutyát nem szult meg és az úgy romlik benne!

A méhlyébol ha olyan zoldes folyadék jon akkor megtorténhet ,hogy tényleg egy kiskutya nem jott világra!

A melle forró?

2010. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norczy ***** válasza:
na mi a helyzet a kutyával? Valami változás?
2010. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!