Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhöghet a kutyám...

Miért köhöghet a kutyám ennyire csúnyán?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ilyen kis keverék tacskó szerűségünk nagyon szeretjük,de valami van vele.


Mindig félre nyel ivás közben (ezt megszoktuk és azért szokott köhögni).


Viszont kb 2 napja nagyon csúnyán köhög és nem azért mert ivott volna valamit csak úgy rájön. Nem tudom milyen betegségek szoktak lenni a kutyáknál de valami nincs rendben vele.


Egyébként már elég öreg a kutya kb 12 éves lehet...mi lehet a baja?


2021. máj. 28. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A köhögés lehet kennelköhögés miatt, vagy a kora miatt a szívével is lehet probléma.

Általában ilyenkor az ember orvoshoz viszi a kutyáját.

2021. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szivferegnel szokott kohogni a kutya. Szuresd le. Ha nem eszik next guard spectrat ,akkor valoszinu,hogy a szunyogcsipessel megfertozodott szivferegre.
2021. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Köhögéstől függ, úgy írod, hogy néha rájön a köhögés. Videózd le a legközelebbi köhögést és vidd el a kutyust az állatorvoshoz és megtudod mutatni a videón hogyan köhög.


Az én kutyám is köhög, neki szívbetegsége van (állatorvos állapította meg vizsgálatok után), gyógyszert szed rá és így jól van.


De lehet kennelköhögés, asztam, légcsőgond, allergia, hörgőgyulladás, szívbetegség akármi, egyik se múlik el magától, mindenképpen orvost igényel.

2021. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Lehet csak megfazott a kutya, mostanaban eleg hidegek az ejszakak es futeni sem nagyon fut mar senki.
2021. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenelköhögés is lehet.
2021. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!