Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztosan eleg lesz a kölyök...

Biztosan eleg lesz a kölyök kutyámnak ez a napi táp mennyiség?

Figyelt kérdés
5hónapos kutya és tápot szeretnek váltani. Jelenleg a kutya 20 kg és 45dkg tápot kap. Wolf of wilderness tápot néztem ki viszont az adagolásnál max 36dkgot kellene adni a tápból

2021. máj. 31. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ami az adagolás útmutatóban van az csak egy irányadó.


Ha én az etetési útmutatókat követném csont soványak lennének a kutyáim :D


45 dkg táptól jó alakja van érts úgy nem sovány,nem kövér akkor maradj ennél az adagnál. Egy kutya sem egyforma :)


Nekünk eddig mindkét kutyánál több kellett mint az előírt. Ugyan is függ a mozgástól,életkortól is.


Én lustább napokon,mikor nem megyek velük annyit akkor valamivel kevesebbet adok,mint akkor mikor kirándulunk,jövünk megyünk.

2021. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rá szokták írni hogy hány kcal/kg.

Ha nagy különbség van a két táp között, akkor érdemes változtatni az adagon, de általában kb ugyanannyi. Én sem követem az ajánlást, nem lenne neki elég.

2021. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!