Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan kutya (rágó)játé...

Létezik olyan kutya (rágó)játék, ami nem gumiból van, és tartós?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a főként plüssfigura jellegű játékokat, valamilyen kis állat, valamilyen anyagból. Minden ilyesmit már kipróbáltam, ezekben a percekben pont egy 6ezer forintos ma beszerzett, extra erősnek írt Kong elefántot kap szét.


Ilyet: [link]


Illetve nem szétkapja, mert azt nem hagyom neki hogy nekifeküdjön és módszeresen bontsa, de ahogy játszik vele, meg itt-ott harapdálja, meg hozza-viszi, meg rázza, egész egyszerűen szétesnek. Ennek konkrétan a farkán a szőr kb. 3 rágás után elázott és leszakadt, és kijött a farkából a tömőanyag. Szarvai szintén leszakadtak. Eltelt egy óra, már a fülei is alig vannak egyben.


Egyébként egy welsh corgi kialakítású, 1.5 éves kutyáról van szó, szóval nem egy bernáthegyi méretet kell elképzelni. És mondom, tudja ő hogy mi a kifejezett rágójáték, és mi nem az, de egész egyszerűen ahogy játszik ezekkel, a gyenge pontok gyakorlatilag percek alatt elengednek. Múltkor már valami svéd start-upnak az elpusztíthatatlannak mondott plüss csontját is megrendeltem, hát le kellett volna videóznom és elküldenem nekik, hogy három harapás után átszakadt az anyag amiből volt, és utána az a lyuk már csak nagyobb lett amíg végül a kutya egyszer csak kiköhögte a tömőanyagot és otthagyta a "szupertartós" játékot.


A Kong gumi játékok amúgy nagyon jól működnek, azokat nem tudja szétrágni, de jó lenne valami más anyagú/textúrájú/puhaságú játék is, ami kibír elég időt ahhoz, hogy megszeresse:) Volt egy Dog's Creek elefánt aminek a fülét és a farkát levágtam, és a test maga elég jól bírta, de végül az is végigszakadt a hátánál.


2021. máj. 31. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Javaslom az ilyen típusú játékokat. Ha neki fekszik rágni, ezt is tönkreteszi, de ha csak huzakodtok, aktívan játszotok, akár éveket is kibír.

[link]

2021. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Vegyel rendes marha labszarcso tot hentesnel.
2021. jún. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!