Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kölyök harap?

Németjuhász kölyök harap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 8,5 hetes nj. kölyköm kifejezetten rágós/harapós. Nem hiszem hogy agresszióból, a ruhánkat húzza a kis fogaival és ilyesmik. Igaz, ha fel akarom venni a kakiját, odakap.

Lényeg a lényeg, le kell szoktatni. Hatásos-e, ha bármikor, mikor harap, otthagyom egyedül egy kis időre?



2021. jún. 1. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én mikor ilyet csinált a kutyánk hogy csak úgy finoman harapdált egyszer vissza haraptam neki,úgy meglepődött hogy azóta nem csinálta. :) :) de amúgy ne hagyd ott legyintsd meg finoman és mond hogy nem szabad. Idővel megtanulja.
2021. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy harap! Kicsit nézz már utána, hogy egyébként mire is lett a nj kitenyésztve! Minden kölyök kutya harapdál, de nyilván az őv fajták erősebben játszanak kicsinek is.

Próbáld ki az otthagyást. Csak ne az legyen, hogy ott hagyod, majd órák múlva kimész újra, mert abból nyilván megint elkezdi ezt. Hanem ha abba hagyta a provokálást, egyből te elindítasz egy neked is megfelelő játékot! A kutyaiskolát pedig a lehető leghamarabbtól javaslom!

2021. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyedfüggő, de foglalkozással le lehet róla szoktatni ha azt szeretnéd hogy ne csináljon ilyet.
2021. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Az otthagyas nekunk is bevalt. Pedig az enyem kolyokkent mar nagy volt es kek zold folt voltam 😂 De kibirtam.
2021. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én azt olvastam valahol, ha megharap egy kölyök, akkor fel kell kiáltani, hogy jujj, ebből rögtön rájön, hogy nem csinált jót.
2021. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

ma 21:29

Lehet, hogy egy madárlelkű nj kölyök abbahagyná egy jujjra, de a vehemensebbje max meglepődne a hangon ,aztán újra próbálkozna.

2021. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem ritka, hogy még tetszik is neki a gazda felkiálltása és csak felpörög tőle.
2021. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!