Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kan kutyám van,...

Németjuhász kan kutyám van, és most szólt valaki hogy fedeztetni akarná a szuka kutyáját az enyémmel. Nincs se törzskönyvem, se díjai, de nagyon szép rajzos kutya. Mennyit kérjek a fedeztetésért? (nekem kiskutya már nem kell! )

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
semennyit ne fedeztesd szaporítás TE is felelsz a kölykökért!!!
2010. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szűrve van a kutyád?
2010. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem se szaporítsd!

Több ezer kutya vár sintértelepeken, menhelyeken gazdára, köztük rengeteg német juhász is.

Gondoltál arra, mi lesz a kiskutyákkal, hova kerülnek...?

Ivartalaníttass!!!

2010. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

A németjuhász mentés eddig csak pár száz ilyen szép rajzos kutyát mentett:


[link]


[link]



Mi az istennek fedeztetnéd a szűretlen,ilyen-olyan kutyádat???

2010. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt nem értem. Annyian írják, h számomra hihetetlen módon beállítanak az utcáról h heló, fedeztessünk már a kutyáddal stb.

nekem 2 fajtatiszta, törzskönyves, egyik tenyésszemlés, jó kiállítási eredményes kutyám van, de soha nem kértek ilyesmit(mondjuk szukák).Nem is szeretném, hetekig ordibálnék úgy felhúznának vele, de elképzelni nem tudom hogy jut eszébe ilyen valakinek!

2010. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez nagyon nem jó ötlet. Ha rendes tenyésztő lenne, az megkeresné a megfelelő tenyészengedélyes, szűrt, törzskönyves stb kant.

Ez több, mint valószinű, hogy szaporító, vagy csak egy jóhiszemű tudatlan, aki bele sem gondol, hogy mit tesz, csak egyszer legyenek a szukájának kölykei.


Jaj, és mindezzel nem bírálni akartam a kutyusodat, dehogyis! CSak az, hogy elsétál mellette valaki az utcán és ilyen ajánlatot tesz, hát...


Ha felelős állattartó vagy, akkor elutasítod!

2010. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Minket már találtak meg séta közben(havanese),akkor még nem volt ivartalanítva,mondták,hogy ha tüzel hozzuk össze a kutyákat.Enyém tk nélküli,ővék tk-s,de idegbeteg,semmi kiállítási eredmény.Képzelheted hogy lehordtam őket,mondtam,hogy ő nemsokára ivartalanítva lesz,erre felháborodtak,hogy szegényt miért kínzom,meg hogy nekik a doki mondta,hogy keressenek szukát és most nem fognak találni,és mi milyen közel lettünk volna bla bla...botrányos..
2010. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Idegen szukától bármit elkaphat a te kutyád is. Én ezért nem mertem vállalni idegenbe fedeztetést a Westie-mmel. Amúgy meg kutya függő, meg hát papír, díj függő, de a te esetedben 10-15-20e Ft a reális ár.
2010. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szaporíts!

Ha mégis, akkor legalább annyit tegyél meg, hogy minimum dysplasiara (HD, ED) szűressétek mindkét (!!!) kutyát! Hivatalos bírálatot kérjetek a röntgenfelvételről, és ha B-nél roszabb valamelyik, akkor ne fedeztessétek őket!

Ez olyan 25.000 Ft/kutya. Semmi szükség mégegy alom nyomorék németjuhászra!

2010. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!