Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A palotapincsik mennyire...

A palotapincsik mennyire okosak? Taníthatók?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egyet és érdekel mennyire lehet tanítani őket.
2010. aug. 24. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg úgy alapjáraton szerintetek milyen kutya? Nagyon köszike a válaszokat.
2010. aug. 24. 23:26
 2/4 anonim válasza:

Taníthatók:)

Nekem is palotapincsim van és 2hét alatt szobatiszta lett;)

Érti de szószerint! ezeket a szavakat pl:

- megyünk: akkor egyből tudja hogy viszem le sétálni(társasházba lakunk) és örömében ugrál meg ilyenek..nagyonari:)

-kérsz?: akkor tudja hogy kajáról vanszó és feláll érte és rendesen kéri nyalja a száját:D

- játszunk?: amikor megkérdezem tőle akkor hozza egyből a plüssmacijait:D(L)

és még stb. csak párat kiemeltem:) szówal taníthatóak és nagyon okosak:) vagyis az enyém az biztos:D

ja és ugy viselkedik mint egy kisgyerek..:D

2010. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kutya tanítható. Persze ne várj Tőle majd olyan teljesítményt mint egy Border Collitól :) Makacs kutyák. Lehet őket tanítani, de nem könnyű. Tapasztalatból mondom, mert nekem is van egy. De azért büszke vagyok rá, hogy nem egy hülye kutya és nagyon sok (nála fajtából adódóan okosabb kutyát) is simán lepipál. Persze ezért meg is szenvedtem rendesen, mert nem esik le neki rögtön amit akarok, de amit megtanult azt bármikor megcsinálja. Mellesleg nagyon jó jelző kutya. Eddig azt hittem az enyém nem az (nagyon lusta) de ha idegen próbálna bejönni azt ugatná (leteszteltük :) meg egyszer véletlenül unokatesómat megugatta mert nem ismerte fel a sötétbe, meg hát előtte csak 1x látta).
2010. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sajnos 2héttel ezelött aludt el az egyik a másik egy évvel előtte de mindegyik nagyon okos volt kiskoruk ota tanitottam az utcán nagyon szofogadok voltak hallgattak rám a szememkincsei voltak poráznélkül mentek okosan ajálom csak. de nagyon kell rájuk vigyázzni mert kölyökként mi az egyiket kiengedtük a hóba játszani és sziv beteg lett megfázott felépült de vigyázzni kell vele mert a szivbetegsége az agyvérzésig ment el és 8év után a kis hűbarátom elment:( de nekem ennél hüségesebb kutyáim nem vltak nem tudom elmondani ezt érezni kell :):) remélem meghoztam a kedved hozzá ha segitség kell irj tudok mindet roluk
2010. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!