Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket tanithatok a spánielemnek?

Miket tanithatok a spánielemnek?

Figyelt kérdés
most fél éves
2011. febr. 1. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A matekhoz még fiatal.
2011. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ül,pacsit,fekszik,marad.És még egy csomó van.
2011. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ül és pacsi egész jól megy,csak a fekszik az nem akar össze jönni :(
2011. febr. 1. 17:38
 4/9 Ninna ♥ ***** válasza:

Itt egy jó módszer a fektetés tanítására: [link]


Ja, és egyébként lehet neki még a gyere ide, ül, marad, fekszik, pacsi, puff, szlalom, kerül, kukucs, tolatás, láb mellett menetel, lábhoz parancsokat is tanítani. Itt egy jó könyv, itt rengeteg trükköt és jó megoldást találhatsz: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 1. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem 15 évig élt, sok mindent tudott. Egyik kedvence volt, (ez főleg nyáron jó)hogy elbújt valaki a családból az udvaron, azt persze ő nem látta, hogy hová. És egyszer hívta, nem olyan hangosan. Úgy keresett, mint egy rendőrkutya :)). Persze, ez inkább játék, mint trükk, de nagyon tudják élvezni a keresést.

Meg lehet bolondítani azzal, hogy nem embert kell keresni, hanem a kedvenc játékát. Nálunk a labda volt az. Ehhez az kell, hogy biztosan tudja a kutya, mit jelent a labda szó. És már lehet is küldeni keresni. (jó bonyolult helyre kell eldugni, le is lehet takarni, és akkor sokáig tart neki megkeresni).

2011. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, jobban tennéd, ha azt kérdeznéd, TE miket tanulhatsz a kutyáról. Mert amíg tapasztalatlan vagy, ne várj sokat tőle.

Tanítani csak az tud, aki többet tud a tanítványnál.

Olvass szakirodalmat, nézd a TV-ben az ilyen jellegű adásokat, beszélgess élőben kutyásokkal és menj kutyasulba.

De mindenek előtt TE TANULJ és aztán taníts.

2011. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jó hogy ugy írsz hogy semmit se tudsz rólam!

a németjuhászom is én tanítottam:ül,fekszik,pacsi,marad,helyedre! és az ugrik parancsokra.

csak az már több mint 1 éves volt mikor elkezdtem tanitani,ő meg még kicsi és azért nem tudom mit lehet vele megprobálni,ennyi.

mellesleg:ül,és pacsi már megy,de a fekszik nem megy,a nj-nek ahogy tanitottam nála nem válik be mert hanyatt fekszik inkább...

2011. febr. 2. 22:26
 9/9 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló inkább kérdezz,mielött következtetést vonsz le :)

köszi!

kioktatást kapok eleget mástól

2011. febr. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!