Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon hol találok ingyen...

Miskolcon hol találok ingyen elvihető/eladó fajtiszta, kan kiskutyákat?

Figyelt kérdés
kisméretű kutyusokra lenne elsősorban szükség.
2008. dec. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
minek neked annyi kutya?csaknem el akarod adni?és még az is mindegy milyen fajta?szégyelld magad!
2008. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem olyan kutyákra gondoltam xD állat..vágod..
2008. dec. 7. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Fajtatisztát ingyen biztos nem adnak oda.
2008. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
szia ird be a google-ba hogy eladó kutya és kidob rengeteg oldalt,ott találsz olyat amit ingyen oda adnak,de fajtatisztát tényleg ritkán adnak csak ugy oda:(mi is régota futkosunk csivava után de nagyon drága még kicsit sérült is jöhetne de mindig lemaradok rola,pedig a kisfiam szeretne 1et.szoval keresgélj!!!Amugy az elsö hozászolo minek ugat bele ha nem tud segiteni,igen tuti azért akar kiskutyákat hogy eladja de szerintem megakarják öket enni!!!utálom az ilyen tusko embereket akik csak bele pofáznak mindenbe.....
2008. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
miért?szerinted egy ember minek akar sok kutyát?főleg kisméretűt,ami most divat?meg ha meg akarná tartani egyet keresne,nem többet,nem?inkább ti gondolkozzatook egy kicsit.és fajtiszta kutyát ritkán adnak ingyen.menj menhelyre,ha annyira kutyát akarsz,de ott nem kölyök lesz,ha fajtisztáról beszélünk.és miért nem veszel?én 10évet vártam rá,mert a szüleim nem engedhették meg,aztán elkezdtem dolgozni,minden ünnepre pénzt kértem,és 2év alatt összegyűlt rá a pénz.bcsi,ha félreértettem a kérdést,de ebben a fogalmazásban nagyon ugytűnt,hogy pénzszerzésre lkell.első voltam.
2008. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemtom olvastátok e hogy ELADÓ!! direkt ki is írtam, mert tudom hogy nemsűrűn adják ingyen, csak ha mégis van olyan! és nem meg enni akarom! plusz nem is nekem kell! azért kell kicsi,mert nagy kutya nemérzi túljól magát BÉRHÁZBAN!! aki értelmeset írt eddig annak köszönöm (második kommentes)
2008. dec. 8. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért fontos, hogy fajtatiszta legyen, és ha már fontos, miért mindegy, hogy milyen fajta? Nézz körül menhelyeken, forgass kutyás újságot, használd a google-t, ilyesmik.
2008. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és mellesleg egy kutyának sem otthon kell kiszaladgálnia magát, szal az extrém nagy kutyákon kívül mindegyik marha jól elvan lakásban is, nem kell feltétlenül kicsinek lennie. Nekem is németjuhász-keverékem van, eleget sétáltatom, futtatom, járok vele mindenhova, és jó neki :)
2008. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi 08:21-es hozzászólóhoz.


1. Az első tuskó azért ugatott bele, mert kedve és ideje van hozzá, valószínűleg szereti a kutyákat, és ha úgy érzi, akkor véleményét hangoztatja az érdekükben. Neked pedig ezt el kell viselned, bármennyire is fáj, hiszen ez az oldal lényege. Ha pedig te egy mondat után utálsz és tuskózol valakit, az csakis téged jellemez, és a te privát problémád is marad. Csak szólok: én még nála is tuskóbb vagyok!


2. A másik ok, amiért beleugatott, hogy a kérdés eleve rosszul van feltéve, mert nem derül ki belőle, hogy a kérdező szereti-e a kutyákat, vagy sem, hogy otthonra szeretne egyet társnak, vagy esetleg pénzért adja el darabszámra illegális kutyaviadalosoknak, hogy pitbullokkal és egyéb harci ebekkel széttépessék szombat délutánonként gyakorlásképpen. Ami kiderül, hogy nem szívesen fordít rá sok pénzt, nem járna sokat utána, ezért inkább miskolci kéne, és a kérdés megfogalmazása szerint több érdekelné, számbeli korlátot nem említ, tehát elvileg egy kisteherautónyi is megfelelne.


A tuskók ezért ugatnak. Mert aki élőben tesz fel nekem egy ilyen kérdést, még 5 percig tuti faggatom, aztán lehet, hogy jó barátommá fogadom, és lehet, hogy a legközelebbi rendőrségre megyek.

2008. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszönöm.az első tuskó voltam!
2008. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!