Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges e az hogy egy...

Lehetséges e az hogy egy kistestű kutya (pl:tacskó), megtermékenyítsen egy nagytestű kuytát (pl:németjuhász)?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 08:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Akkor a gazda menjen egy normális orvoshoz :)
2021. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg az igencsak primitív gazdának olyan kerítést kellene építenie, amin se ki-se be nem jut kutya. Nem nehéz, sok millió kutyatartó meg tudja oldani. Vagy esetleg a különösebben nem túl felelősségteljes gazda abban a 8-10 napban odafigyelhetne a kutyájára, amíg az felveszi a kant. Ez is millióknak, milliárdoknak megy.

A kutyatartásra alkalmatlan gazdának nem kellene inkább állatot vállalnia így.


Remélem legalább azonnal ivartalanítod szerencsétlent! És nem fogod kölyökként, az első tüzelés után leelletni!

2021. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Esetleg nem kéne rögtön minden félét írni úgy hogy nem ismeered a gazdát. Ne haragudj hogy a nem tud a gazda két nap alatt kiacspni a zseből 50 méternyi beton vagy vas kerítést úgy hogy a kutya rendesen meg lett nevelve és sose szökött még el. És a gazda figyel a kutyájára nem csak ebben a 10 napban hanem mindig. Halgatott az állatorvosra és követte az utasításait. Ebben az esetben pont nem az agazda a hibás akinek a szuka kutyája van. És természetsen a gazda nem fogja le elletni a köjök kutyát.
2021. jún. 7. 16:53
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Kutyatartas elott illik megcsinaltatni a keritest, de egyebkent is, nem tudom, mennyi idos most a kutyad, de gondolom minimum 3-4 honapja mar nalad van. Tehat nem 2 napod volt, hanem 3-4 honapod, elotte pedig tobb eved, hogy megcsinaltasd a keritest.


De mindegy persze, a lenyeg az, hogy most vidd el mutetre, lehetoleg masik, megbizhatobb orvoshoz.

2021. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Figyelj. Azért nem csinlátam meg a kerítést mert nem volt rá szükség. A szomszédban is van volt kutya(mellesleg ez a kerítés a szomszéd kerítése) &és soha nem történt ilyen. Az én kutyám egyszer sem tudott kiszökni rajta és át sem jött kutya. Ez sajnos most az eslő eset és még nem tudtam rá lépni. De nem terveztem le elletni a kutyámat iylen fiatalon.
2021. jún. 7. 17:24
 16/22 A kérdező kommentje:
Mert ugye nem is az a baj hogy hibás a kerítésem hanem hogy szétszedi a kutya. Elöl direkt megcsinlátam a kerítést. Tettem a kerítés aljára és oldalára plusz elemeket ugyhogy felkészültem a kutyára csak sajnos az oldalsó kerítés az nem praktikus és egy kiskutya ha csinál rá egy kicsi jukat már be is fér.
2021. jún. 7. 17:31
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
A baj megtörtént, a kutyára nem figyeltél eléggé. A felelősség eddig hiányzott - reméljük már nem fog innentől hiányozni.
2021. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Kölyök... nem köjök... jèzus!
2021. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
19. Szóval végigolvastad ezt az egész diszkurzust és ez jött le belőle? Hogy rosszul írtam a kölyök szót?
2021. jún. 7. 22:20
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg még nagyon sok másik szót.

Mindenesetre megvolt az első tüzelés, kérhetsz is időpontot ivartalanításra.

2021. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!