Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyen szobatiszta a 3...

Hogyan legyen szobatiszta a 3 hónapos bichon havanese kiskutyám?

Figyelt kérdés
Vettünk kutyapelenkát neki, néha néha oda is pisil vagy kakil, ilyenkor nagyon megdicsérjük, jutalomfalatot is adunk neki. Mióta megvan nagyon büdös van a házban, folyamatosan törölgetem a padlót, felmosok, de nem szeretném ha ez így menne tovább. Mit tehetnék? Ha a pelenkára is pisilne mindig, annak is szaga van. Láttam olyan tálcát amin műfű van, arról van valakinek véleménye?
2021. jún. 12. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy le/kiviszed, nem pelusozol.

Amúgy nem tudom, nekem 1 éves a havàm csak végső esetben raktunk le neki pelust, de 7 hónapos kortól kibírta míg haza nem értünk. Evés, alvás után egyből ki, 2-3 óránként szintén. Előbb-utóbb megtanulja

2021. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Épp ezért nem kéne bezárni a panelban az állatot.
2021. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ajándékozd el ha budos van. Érdekes, nekem 2 macska és egy kutya mellett sincs budos... :) sőt, ha a helyükön vannak nem is tudnak róluk...
2021. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem arra neveled, hogy a lakásba ürítsen.

Le kell vinni sétálni!!!!!!

Amíg pelenka van, addig csak azt tanulja meg, hogy valamire rá kell pisilni. Aztán hogy ez a szőnyeg, a kanapé, a földre esett pólód... Az neki mindegy, hiszen ő csak azt csinálja, amire tanítottad. Lepisip valamit.

2021. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Surun ki kell vinni setalni - ennyi a recept.
2021. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor szobatiszta állatot akarsz vagy besz*aratni?

Nem értem üti egymást a kérdésed és a mondani valód.


Hogyan legyen szoba tiszta?

Hát kutya,emeld meg a feneked és vidd le.

Hogy NEM lesz szoba tiszta a kutya?

Úgy,hogy dícséred és jutalom falatot adsz ha bepisil vagy bekakál a házba.

Most,hogy az pelus vagy sem édes mindegy.A házban végzi a dolgát,nem pedig leviszed.

Előbb utóbb ha a pelusra rá is szokik minden földön heverő rongy,törölköző,ruha,szőnyeg,csúszásgátló szőnyeg és egyéb textília lesz az üdítő helye.


Nem macskát vagy hörcsögöt vettetek hogy almozzon,növényre vagy szalmára pisiljen.

Kis méret ide vagy oda kutyátok van.Vállaltad vele együtt a sétát is.Hajrá..

2021. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Még egy igénytelen, trehány és mocskos ember... Miért arra neveled a kutyádat, hogy a lakásban ürítsen? Komolyan ennyire gusztustalan vagy, hogy neked ez tetszik?

Egy kicsit gondolkozz már el a szövegértelmezésen is! A "szobatiszta" azt jelenti, hogy nem ürít a lakásban!

2021. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%
Ha lakásban van, akkor sűrűn vidd el sétálni, lehetőleg ugyanabban az időpontban és ha az utcán elvégzi a dolgát, dícsérd meg, de csak szóban. Amúgy a kutyapelenka jó dolog, elvileg nem kéne büdösnek lennie, ha legalább naponta cseréled.
2021. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
36%
Pici még, türelem, idő kell neki. 5-8 hónapos korára szobatiszta lesz, ha rendszeresen kiviszed . Addig meg ki kell tartani. Az emberek sem szobatisztán születnek, és nagy a különbség, ki mikor lesz érett rá. A kutyáknál ugyanígy van. Az enyém 7 hónaposan lett teljesen szobatiszta, addig nem keveset bosszankodtam, de túl vagyunk rajta, azóta ügyes nagylány. :)
2021. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!