Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után lett új kutyátok?

Mennyi idő után lett új kutyátok?

Figyelt kérdés

Akik elvesztették a kutyáikat!


Mennyi ideig gyászoltatok?

Milyen kutyust vettetek/,fogadtatok örökbe?

Hasonlót mint az előző, vagy sem?


A régi kutyátok hiánya enyhült?


2021. jún. 14. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk egy év után lett új kutyusunk, szükségünk volt arra az egy évre, hogy el tudjuk engedni. Nem akartuk, hogy az új kutya csak hiánypótló legyen, hiszen nem az érdemli.

Másfajtát vettünk.

2021. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Amikor a vizslánk már nagyon kezdett öregedni (13-14 éves lehetett), akkor a feleségem vett egy pár hónaposat mellé. Hogy a kutyák ezt hogy élték meg, arról nem beszéltek, de én idegbeteg lettem, amikor két kutyát kellett egyszerre sétáltatni naponta többször.
2021. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
73%

Nekünk volt egy kutyánk akit nagyon szerettünk, de megmérgezték és el kellett altatni . Bele estünk abba a hibába, hogy rá nem sokkal vettünk egy új kutyát. Persze őt is szerettük ,de mégse annyira mint az előzőt ,én kerestem benne azokat a tulajdonságokat amik az előző kutyába voltak... jó pár évig élt mikor szegény beteg lett, orvoshoz jártunk vele de nem tudott rajta segíteni. Utána 3 évig nem volt kutyánk. Majd kezdtük azt érezni, hogy jó lenne már egy a házba. Vettünk, teljesen más fajtát és szerelem volt első látásra:)

Szóval várj utána, míg nem érzed hogy készen állsz lelkileg érzelmileg

2021. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Apu kutyája 15 évesen ment el, durván 2 hónap múlva már meg is volt az új. Nehezen tudta feldolgozni és az új kutya segített neki ebben. Nem a régit akarta pótolni vagy őt keresni benne, mert tök más a 2 kutya, egyszerűen csak könnyebb volt így túltenni magát rajta. Viszont ahogy a 2. válaszoló csinálta, hogy az öreg kutya befogadtak egy kölyköt, szerintem nem jó ötlet, egy idős kutyának nyugalomra és pihenésre van szüksége, míg egy kölyök pont ennek az ellentéte.
2021. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Igazából a mai napig gyászolom őket, még most is elkap a sírás, ha eszembe jutnak.

Nem volt olyan, hogy direkt vártam, hozzám mindig úgy kerültek kutyák, hogy szükségük volt valakire, én meg pont arra jártam. Most ez így hülyén hangzik, de így van. Valaki meghalt, valakinek nem kellett már.... Két hete lett egy vizslám úgy, hogy őt már tervezve, céltudatosan kerestem jó sokáig, mire megtaláltam Őt. Nem volt már kutyám egy ideje, mind elmentek, sajnos. Egyébként mind mások voltak minden szempontból, de mindben volt valami pótolhatatlan és egyedi.

2021. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy het.

Hasonlo kutya

A regi hianya nem fog enyhulni attol,hogy uj van.

2021. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
30 ev mulva lett ujra kutyam ... addig inkabb macskaztam.
2021. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Azonnal megvettem volnaaz uj kutyat,de mivel kamaszt akartam venni,igy felpakoltam mindent 2 meternel magasabbra. Ez kb 2 hetig tartott.


Az elozo kutyam sokat szenvedett meg en is. Mindent megtettem a gyogyulasert. Rakban halt meg,szornyen lesovasodott. Mindig beszoltak a fereg emberek,h eheztetem ,szemet vagyok stb.


Megerdemeltem egy uj jolmegtermett egeszseges kutyat,akire nem mondjak ,h eheztetem.

2021. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Az első halála után fél évvel jött a második, őt 7 éve kellett elaltatni, azóta sincs másik, és amíg a jelenlegi patkánylyukban kell laknom, addig nem is lesz.
2021. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

5 év.

Nekem ő egy családtag volt,nem volt könnyű feldolgozni,hogy elment.Ráadásul úgy ahogy..

Nem is akartam másik kutyát,de nem tudtam őt ott hagyni.Szinte csont és bőr volt,kóvájgott egy helyi Spar körül és csak zavartak ide-oda meg kiabálták vele.

Sok gyökér..

Azóta ő is egy teljes jogú tagja a családnak.

2021. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!