Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyámat mit...

Megmérgezték a kutyámat mit csináljak?

Figyelt kérdés

már van több mint egy hete voltam az állatorvosnál azt mondta hogy szenet kell neki adni az összeszedi a mérget így is tettem de nem javul az állapota hanem csak romlik lefogyott nagyon nincs is étvágya állandóan zihál valamilyen fehér hab jön ki a száján

enni csak immit amott akar de akkor is csak pár falat

mit tudok vele csinálni?



2021. jún. 14. 20:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
16%
Két kutyánkat mérgezték meg miután észrevettük hogy nem esznek azonnal állatorvoshoz vittük azt mondta megmérgezték nem tud vele semmit sem csinálni. Mind a kettő másnap reggelre hányásban, ürülék én feküdt, holtan
2021. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
méreg és méreg közt is van különbség. De a gyakoris orvosok ezt nyilván tudják.
2021. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy kutya nem eszik, jobb helyeken már 1-2 nap után infúzióra kötik, meg egy rakat szurit kap...


Volt bármilyen vizsgálat? Ultrahang, röntgen vagy konkrétan tudod, hogy mit evett be és aszerint kezelte?


Másik dokival is megnézetném...

2021. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
16%
Nem tudom a részleteket kisgyerek voltam
2021. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem viszed be egy orvosi rendelőbe és nem teszik azonnal infúzióra,nem kezdik el ellátni akár holnap(ra) is elhullhat az állat,nem sok ideje van hátra.Főleg hogy nagyon meleg van (mivel nyár van..) hamarabb kimerülnek,kiszáradnak és legyengülnek a beteg állatok is,így pillanatok alatt elviszi könnyen a méreg akkor is,ha normál esetben ez nem jelentene már veszélyt.


De ahhoz túlontúl rosszul van,hogy ne kelljen aggódni az állapota miatt.


A szén tényleg segít,de önmagában méregre kevés.Egyáltalán még tudatánál van? Azért habzik a szája mert idegrendszert támad a méreg.Ha szólítod reagál? Ha hívod reagál? Örülj neki ha még igen..

K-vitamin és infúzió mindenképpen kellene neki,ennyit meg KELL,hogy kapjon egy rendelőben,hacsak nem szánt szándékkal akarja meghalni hagyni az orvos a kutyád.

2021. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!