Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyának milyen táp a...

Beagle kutyának milyen táp a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves kb 11 kg-os beagle kutyusom. Milyen tápot ajánlotok ami jó minőségű?
2021. jún. 16. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg jó minőségű táp van.

Pl.: Orijen, Acana a legjobb minőségűek.

Pl.: Brit Care, Purizon, Wolf of Wilderness is prémium, felsőkategóriás tápok.

Pl.: Brit Premium, Josera középkategóriások.

Hány Ft/kg-ban gondolkozol?

2021. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Amit eddig is kapott. 11 év után már édesmindegy, hogy változtatol-e a táplálásán.
2021. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Amilyent szivesen megesz.
2021. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 köszönöm. 1300ft/kg

2 most került hozzám mert az előző gazdija elköltözött ezért nem tudom milyet kapott előtte

2021. jún. 16. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ebben az árkategóriában szerintem Brit Care, Brit Fresh jó ötlet (nekem ezekkel van tapasztalatom)
2021. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Brit tápokat ajánlom én is vagy a Wolf Of Wilderness-t
2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. jún. 16. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Markus Mühle,Rocco (Zooplus),Hill's,Lukullus (Zooplus),Real Nature Wilderness (Fressnapf),Nutro,Nature ('s Variety True Instrict),Rinti (Zooplus)


Ezek közt vannak olcsóak 1000-1500,Ft/kg közt.Ne név alapján ítélj,mind nagyon jó árú és minőségű külföldi táp.

Real Nature Wilderness nem keverendő a Wolf of wilderness és taste of the wild tápokkal.Egyik sincs olyan jó mint az RNW,de árba ugyan ott vannak.


Középkategóriás tápnak ott az Eukanuba,Josera,Bosch,Concept for life,Belcando (ha keveset mozog nem jó,nagyon hízlaló.),N&D,Select Gold (Fressnapf),Brit Care,Applaws,Purizon (Zooplus),Happy dog,Purina Pro Plan FOCUS.


Alsó kategóriásnak ott a Royal Canin,Perfect fit,Fitmin,Purina (talán egy-két tápja van ami jó amúgy elég gagyi),Briantos.


És a dolgok leges legalja a szupermarketekben árult tápok többsége.Chappi,Darling,Friskies,Pedigree,stb.

2021. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

A fressnapfa is pl.a happy dog,a purina, select goldba még külön beagle-nek valót is tudsz venni. Még a multifit junior is jó. De ezt mind fontos hogy puppy ba vagy juniorba vedd.

Lidliset meg pennyset semmiképp ne vedd meg. Majd ha nagy lesz tudsz neki az aldiba romeo excellencet. Igazábol a lidl és pennyn kívül bármilyen tápot vehetsz az a lényeg hogy sok vitamin legyen benne.

2021. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Elnézést előző vagyok nem néztem hogy már 9 éves a kutyi akkor a maltifit juniorbol a sima multifitet vedd, select goldba meg tudsz neki seniort venni. Mondjuk még nem anyira öreg, de attól fügettlenül már nyugodtan vehetsz neki seniort is. Az aldis táp az nagyon jó a kutyink is ilyen eszik. Sok benne a vitamin és egyáltalán nincs benne szinezék meg ilyesmi. Én ezt ajánlanám.

Még egyszer elnézést.

2021. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!