Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp van, ami a...

Milyen kutyatáp van, ami a legtermészetesebb összetevőkből van és a legjobb az összetételi aránya a kutyának?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Real Nature
2020. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Én Wolf of Wildernessel etettem, mikor még tápoztunk. Sokkal jobb az összetétele a szuperprémium tápoknál, annak ellenére, hogy ez "csak" prémium.

Itt a green fields összetétele, én ezzel etettem régebben:

"Csirkehús (41%), burgonyadarabok (szárított), bárányfehérje (8%, szárított), szárnyasfehérje (12%, részben szárított és hidrolizált), szárított répaszelet (cukormentesített), lenmag, szárnyaszsír, sörélesztő (szárított), tojás (szárított), nátrium-klorid, erdei gyümölcsök (0,3%, szárított: áfonya, ribiszke, málna, bodzabogyó), gyógynövények (0,2%, szárított: fekete üröm, orbáncfű, csalánlevelek, kamilla, cickafark, martilapu, pitypanggyökér), élesztőkivonat (szárított, = 0,2% béta-glükán és mannán-oligo-szacharidok), alma (szárított), cikória-inulin (0,1%), lazacolaj, napraforgóolaj."

2020. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Acana, Orijen
2020. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Akciós kacsanyak, csirkeszárny...bármi ilyesmi, 2-300 / kg és hús. Pörköltösen megrottyantani 3-4 kilót zöldséggel, adagonként lefagyasztani, oszt csá. (Csak tipp. Szívesebben eszi, mint BÁRMILYEN konzervet.)
2020. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Az csak a reklam resze, hogy milyen fincsi dolgokbol all egy tap … a zacskon levo dekoracio ra is erosit a dologra.


Es a valosag? Feherjefeldolgozobol es vagohidakrol vasaroljak fel a maradekot.


Persze minden gazdi szeretne azt hinni, hogy egy shef reggel kimegy a piacra, megveszi a primor arut es megfoz a kutyuknak :) Almodozzatok csak.

2020. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük el,hogy a kutyák nagy része,a marhahúsban gazdag kutyatápot vagy konzerveket kedveli. Sokkal jobban hasznosítja a szervezete,mint a csirkehúst.
2020. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Acana, Orijen, Platinum, Real Nature
2020. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Van ez a PetChef ami elvileg tényleg így működik, hogy normális alapanyagokból megfőzik. Az ára tényleg elég magas - mondjuk nekem megérné hogy ne moslékot egyen a kutyám szerintem.

(Nincs tapasztalatom vele, csak láttam valahol és hátha hasznos infó valakinek, azért írom.)

2020. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
En csak lustaságból szoktam tapot adni … leginkabb a reggeli keszulodes kozben odateszem a kutyákáját foni, fel ora alatt kesz is … mire hazajövünk a reggeli sétából meghul annyira, hogy meg is etethetem. Nincs ennel jobb es valojaban nem is gond elkesziteni. Egy kis husi, egy kis zoldseg es egy keves barnarizs … valojaban a barnarizs miatt keszul el fel ora alatt, amúgy tiz perc lenne az egesz.
2020. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Alpha Spirit is egy ilyen team.

De miért kell lepontozni azt aki főz a kutyájának? Abban tényleg tuti az van amit beleraksz és ez is egy alternatíva!

2020. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!