Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám hatásosan büntetn...

Mivel tudnám hatásosan büntetni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki mivel bünteti a kutyáját/mit csináltok ha a kutya rosszat csinált? A “nem” szót tudja de már azért is megcsinálja azt a dolgot hiába tiltjuk neki. Van valami hatásos büntetés?
2021. jún. 20. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Vizet a képébe. Az a legtöbb kutyát kizökkenti.
2021. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha határozottan lépsz fel, furcsa módon megcsapkodni sem kell. Én esetleg lenyomom a földre ha nagy hülyeséget csinál. Ha csak fizikai erővel próbálnám, nem menne ez sem. De általában elég, ha leszidom szóval, hozzá sem kell érni, megadja magát. Egy kutyát sem fogok pálcával csapkodni, pedig a legtöbb viselkedése problémás, akikkel találkozok.
2021. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
A kutya szent, sérthetetlen, és nem szabad csúnyán nézni feléjük, esetleg írni semmilyen rossz dolgot róluk, mert jön a Gyakoris Kutyavédő Kommandó és kitapossa a beleteket .
2021. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Olyan a kutya itt gyakorin mint Indiában a tehén. Szent .
2021. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
A gyerekedet sem csapkodod gondolom. Ha igen, akkor ha kiderül, elveszi a gyámügy. A lovat sem csapkodni kell a pálcával, csak finom jelzésekre lett kitalálva. Nem szent, de egy érző lény. Durva hogy ennyire nincs benned empátia.
2021. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

A morgás kommunikáció, nem tiltjuk!


Akkor aggódj ezen, ha azt látod, hogy annak a kutyának okoz ez problémát, akivel játszik.

2021. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14%
Én mérgesen rászólok hogy nem és rá szoktam csapni az orrára. Na bumm. De amit te írsz kérdező szerintem semmiség.
2021. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!