Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anyakutya megölte a kölykét...

Az anyakutya megölte a kölykét! Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Semmi baja nem volt a kiskutyának,nem volt beteg akkor miért tette ezt az anyja? Anyukám vette észre hálistennek én nem láttam :( Kimentem leszidtam annyira ideges voltam legszívesebben belerúgtam volna de nyilván nem bántottam nem vagyok ilyen a másik meg hogy azzal nem hoztam volna vissza a kicsit.Korábban nem történt ilyen ez volt az első fialása.
2021. jún. 21. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

3-as vagyok, ha a kolyok tobb hetes volt akkor mar lathattatok,hogy egeszseges. Addig nem vetted eszre agresszio jelet a szukan?

Problemas ha a par hetes kolykot megolte, annak mar nincs koze,hogy nem volt eletrevalo a kicsi vagy elso alom meg ilyenek mert akkor par naposan olte volna meg. Nehez igy eldonteni mert nem lattam de figyeld a szukat,ha veletek is agressziv akkor gond van vele.

Engem most a “szakertok” le fognak pontozni de ne torodj veluk es az idiota valaszaikkal :)

2021. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem értem mi lehet vele.Velem vagy a szüleimmel sosem volt agresszív,sőt számára idegen kisgyerekekkel is barátságos volt.Már az is eszembejutott hogy esetleg beteg azért volt ilyen de semmi nem látszik rajta.Nem sovány de elhízva sincs,nincsenek rajta élősködők,nem sántít,eszik iszik rendesen semmi látható jele nincs annak hogy bármi baja lenne. :/
2021. jún. 22. 11:02
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kis utolsó, aki a hülyét j-vel írja, hát, az inkább maradjon csöndben.

Ismered a kutyát és ott voltál? Nem, tehát nem tudod az okát. Én szerinted ott voltam? Nem, így én sem tudom az okát. A nagyobb gond, hogy a kérdező sem ismeri a saját kutyáját és még csak nem is figyelt rá oda, nem is volt jelen. Pedig alapvető, hogy felügyelet nélkül nem hagyunk magára egy pár hetes kiskutyát egy felnőtt kutyával! És nem csak emiatt, hanem még ezer és egy okból!

De a kérdező felelősségtudata sajnos ennyiben merül ki. Szaporít, összeereszti felügyelet nélkül őket, majd a szukát rugdosná mindezek után.

2021. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

Kedves kis 15,

1.fingod nincs a kutyakrol de osztod az eszt mert “valahol ezt olvastad”

2. Tudom,hogy igy biztonsagos a billentyuzet mellol de ne szologass be,nem tudod soha kinek szolsz be

3. Ami a helyesirast illeti kosz az eszrevetelt, sok magyar meg annyira sem is helyesen mint en(roman vagyok es roman suliba jartam)

2021. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as te pedig egy büdös paraszt aki érdemben nem tud hozzászólni a témához :)
2021. jún. 23. 14:28
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja és kedves 13-as szerintem baromira nem értesz nem hogy a kutyákhoz de semmilyen állathoz.Mégis miért ne lehetne egyedül hagyni egy kölyköt az anyjával? Te egyedül vagy ilyen buta vagy fogja valaki a kezed?
2021. jún. 23. 14:34
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Köszi a mocskolódó privátot, legalább duplán kiderült, hogy trollkérdés... Törlöm a figyelt listából. #9-es voltam.
2021. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Senkinek nem írtam semmilyen privátot nem tudom honnan szeded ezt de ezek szerint te csak trollkodni jársz a kommentszekcióba.Szánalmas.
2021. júl. 29. 09:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!