Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi hátránya van annak, ha...

Mennyi hátránya van annak, ha 10 hetes német juhász szukám, aki nálunk született az én kutyámtól, nem választom el az anyjától? Szeretném komolyabban kiképezni saját magam, de nem tudom, hogy mennyire hátrányos-e ránézve az anyja?

Figyelt kérdés
Sétákon mindig az anyját követi, egyébként nagyon intelligens kutya, már most engedelmeskedik a parancsoknak.
2010. aug. 26. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is a kislány kutya az anyjával él még most is:) nagyon szeretik egymást,mindig együtt vannak,szerintem nincs hátránya..
2010. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hátránya nincs. Szerinted akkor akinek egynél több kutyája van az már hátrányos helyzetben van? Pedig elég sok ilyen ember van és mind jól megvan a kutyáival. Ha a kutyád az anyjára figyel legjobban ilyen korban akkor te csinálsz valamit rosszul. Az én kutyáim is egy család, de nagyon jól tudok dolgozni velük, utánam jönnek, engem szeretnek, akkor is ha az anyja ott van sőt még jót is tesz ha együtt gyakorlunk mert akkor jobban igyekeznek teljesíteni. És csak akkor mengy játszani az anyukájával ha szólok neki. Nem is lehet és nem is normális elválasztani együtt lakó kutyákat, azt csak úgy lehet hogy különzárod.
2010. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Igazából azért kérdeztem, mert egy kutyakiképző könyvéből azt olvastam 16 hetes koráig el kell zárni az anyjától, mert káros lehet a kiképzésre nézve.
2010. aug. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!