Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet,hogy vemhes a kutyám?

Lehet,hogy vemhes a kutyám?

Figyelt kérdés
Az első tüzelése előtt akartuk ivartalanítani,de a műtét előtt 2 nappal tüzelni kezedett!Most van kb 3-4 hete,hogy befejezte!Nekem el kellet utaznom a tüzelése alatt és a szüleimre hagytam,ők azt mondták,hogy mindig itthon voltak vele,csak a tüzelése után egy két nappal utaztak el 2-4 órára kb.Nagyon meghízott és az emlői/mellei megvannak dúzzadva és az első kettő picit megereszkedett.Az állatorvosunk beteg és jelenleg nem is érem el,más nincs a környéken rajta kívül.A válaszokat előre is köszönöm!

2021. jún. 26. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
lehet
2021. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, lehet. Akkor az van, hogy nem a kornyekre kell menni, hanem messzebb, hogy meg idoben el tudjatok intezni az ivartalanitast.
2021. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
50km-es korzetben egy van,de neki nagyon rossz hire van.Mennyi az esélye annak,hogy vemhes?
2021. jún. 26. 14:33
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Vagy vemhes, vagy alvemhes, egyik rosszabb, mint a masik. Mivel konkretan tunetei vannak, igy valamelyik biztosan!

Mondjuk mivel azt mondod, hogy 3-4 hete tuzelt, es a tuzelesnek csak bizonyos szakaszaban veszi fel a szuka a kant, ezert most mondjuk kb 2 hetesnek kene lennie, ilyenkor meg semmi tunet nincs. Kb az 5. hettol no meg a hasa, stb. Most vagy rosszul lottetek be es korabban mar tuzelt, vagy inkabb tenyleg alvemhes, ami kezeles nelkul halalos is lehet. Sajnos az van, hogy nem kifogas, hogy messze van az orvos, latnia kene. Hol laksz? Lehet, hogy talalunk neked kozelebbit is...:)

2021. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az lehetseges h elszamoltam mivel nem emlekszem mikor ert veget de felirtuk valahova!Megkeresem azt a papirt!De olyan aprilis 28-majus 14 ig kb,de fogalmam sincs.Beszeltem az allatorvossal,o is azt mondta h csak o van,meg az emlitett masik de rola nagyon nem jok a velemenyek.Majd utana nezek
2021. jún. 26. 14:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg ma
2021. jún. 26. 15:04
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem kifogás hogy messze van csak orvos, főleg ha kocsitok is van. Habár ez elképzelhetetlen nekem hogy mégis hogyan lehetséges, 20 ezres kisvárosomban van legalább 3, a legtávolabbi 2 km-re, a helyi Mordor közepén. De még ott is van egy, érted. Biztos hogy csak ez a kettő van közel?
2021. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy ismerosunk tenyeszto es o ranezett szerinte vemhes de az all is benne lehet a pakliban!Az allatorvos azt mondta h jovohet szerdan tudja fogadni
2021. jún. 27. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Jövő hét szerda nincs messze, az jó lesz szerintem.
2021. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Na,mi lett azóta? Kiemelted a kérdést szóval alighanem van fejlemény.

Orvos remélem látta,és nem azóta is otthon fejtegeted,hogy vajon vemhes-e vagy nem..

2021. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!