Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2hónapja missed ab.on estem...

Mani28 kérdése:

2hónapja missed ab.on estem át sajnos,ma halvány pozit teszteltem.lehethogy nem ürült még ki a hcg vagy új terhesség? Tapasztalatok,lehet ebből egészséges babó?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 18:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

kb 2-3 hét mire kiürül a hormon

szal valszeg nem a volt terhességed maradványa

amúgy miért ne lehetne ?

2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után már kiürül a HCG. Mivel a vetélés okát nem tudjuk bármi lehet, de remélhetőleg probléma mentes terhesség, egészséges babával.
2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Abból a terhességből már nem maradhatott hcg, ez biztos, hogy új terhesség. Persze, hogy lehet egészséges. Drukkolok.
2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,nagyom bízom a bánómban hogy ő velünk marad!! A missed ab.miatt kérdeztem...lehethogy ez is vetéléssel végződik vagy 2szer nem ismétlődik?
2020. máj. 15. 18:39
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Van akinek sorozatosan ismétlődik. Ez a problémától függ. Ha nálad az előző baba genetikailag volt sajnos életképtelen ezért ment el, akkor minden esély megvan rá, hogy most ne történjen meg. Ha veled van valami baj, ami miatt megszakadt a terhesseg, akkor sajnos megismétlődhet. De drukkolok nagyon.
2020. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hete volt missed ab, 2 hétre rá csináltam tesztet, mert én is kiváncsi voltam, hogy kiürült e a hcg. Teljesen negatív volt. Sajnos lehet beteg volt legutóbb. Általában azt szokták mondani (amit én nem szeretek): természetes szelekció. Lehet egészséges a babád, drukkolok neked. Én pont ma beszéltem a Kaáli intézetből a dokimmal, azt mondta egy vetélés után még várjunk ennek a kivizsgálásával, de ha történik még egy, akkor ad majd beutalót. De te most próbálj arra gondolni, hogy most minden rendben lesz!
2020. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz,pozitívan állok hozzá...csak van még egy kis félsz bennem.az első terhességem egyébként problémamentesen lezajlott augusztusban lesz3éves a kisfiam,ez a 2.végződött missed annál sajnos :( van 1 méhszájsebem de a dokim szerint ez kizárható,ettől még nem vetélhettem el...sajnos stresszes volt az az időszak :( és szerintetek egy vetélés után automatikusan veszélyeztetett terhes leszek?
2020. máj. 15. 20:59
 8/48 anonim ***** válasza:
En úgy tudom igen. Rögtön arra tesznek.
2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor érdemes elöszőr orvoshoz mennem??úgy tudom hogy az utolsó menses 1.napjától számítva az 5.héten már látnak valamit
2020. máj. 16. 11:25
 10/48 anonim ***** válasza:
Igen, de szivhang meg biztosan nincs. Ha elmész az 5. heten akkor max annyit látnak, hogy terhes vagy. Kb 6-7. heten lesz szivhang is. Nekem a 7. volt csak.
2020. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!