Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap előtt megcsípte a...

Tegnap előtt megcsípte a kutyámat egy darázs a pofiján. Eléggé fel is duzzadt. Azonnal vittük is orvoshoz. Kapott is injekciót. Reggelre majdnem teljesen el is?

Figyelt kérdés

De délutánra mire haza értünk ugyan akkora lett. Vissza dokihoz. Most tegnap óta szedunk antibiotikumot. De idáig semmi javulást nem látok. (5 napig kell szednünk)

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben?



2021. jún. 26. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A darázscsípás nekem 7-8 nap után gyógyult meg. A kezem csípték meg, és a doki semmi gyógyszert nem adott. Teljesen bedagadt a kézfejem.
2021. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumot?? Nem antihisztamint? Az kellene..
2021. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért ti szeditek az antibiotikumot? A kutyának adjátok, ha az állatorvos írta fel.
2021. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mekkora poén gyár vagy.
2021. jún. 26. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy darazs volt???

Nagyon furcsa mert a darazscsipes nem ilyen veszes,engem is csipett mar meg parszor,a kisfiamat is(meg vele sem rohantunk orvoshoz,elmult par oran belul)

A 7 hetes kutyam epp par napja lepett ra egy darazsra,megszurta a talpat,10 percig nyuszitett majd bement a helyere,aludt fel orat es vidaman kijott,el volt felejtve a dolog. A nagy kutyammal is volt azelott ilyen mert elkapta a darazsat,megrazta a fejet es ment tovabb.

2021. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg kutya válogatja milyen hatással van rá a darázs cdipes.. de csak arra tudok gondolni hogy az lehet... Más nem tudom mi lehet?!
2021. jún. 26. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

A meh csipes veszelyesebb,mert az merget fecskendez be a fulankjaval.

Nem tudom,de oszinten meg olyan kutyat nem lattam akinek valami baja lett volna darazscsipestol.

En a 7 hetes kolyoknel meglepodtem meg azon is hogy ennyire nyuszit a darazscsipestol es az jott le nekem belole,hogy borzasztoan kenyes.(oltasnal egy “szo” sem volt)

2021. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!