Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier ha 3 hónapos...

Yorkshire terrier ha 3 hónaposan 1 kg, annak mekkora lesz várhatóan a felnőtt súlya?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem 4kg körül lesz,de pontosan nem lehet megmondani.
2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd kiderül felnőtt korában. Nem lesz nagy, az enyém 4 hónaposan volt 2,2kg így lett 3 kg.

De nem tudom miben lesz más ha 2 kg-os vagy ha 3 lesz? Elszaporodtak az ilyen jellegű kérdések. Ne izgulj nem lesz 10 kg-os.

2010. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 kg? Annyi soha nem lesz. Barátnőmnek a kutyája 3,60, de már 2 hónaposan is 2 kg körül volt. Ismerősöm mesélte, hogy 80-90 dekásan hozta el, az apja mérges is volt "Képes voltál ki adni ennyi pénzt egy olyan vakarcsért, ami annyi sincs mint egy kg kenyér?" :) Az övé most olyan 2-2,5 körül van.
2010. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy, mert mindenhova vinni akarom, és nagyon nem mindegy, hogy 2, vagy 4 kilót kell cipelni. Amúgy tényleg mindegy...
2010. aug. 26. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha 4 kg is lesz úgy sem tudsz vele mit tenni, de nem lesz 4 kg.
2010. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarok vele semmit kezdeni, csak egy kérdés volt...
2010. aug. 26. 15:46
 7/10 riita. ***** válasza:
64%

Mivel nem vagyok látnok,meg szerintem itt senki sem az akkor nem lehet megmondani.

Erre nincs szent írás se semmi majd ha felnő megfogod tudni.

És nem mindegy,hogy 4 kg-os kutyát cipelsz vagy 2 kg-osat??

Ja bocs,gondolom táskában akarok cipelni ha meg nem akkor a póráznak teljesen mindegy lesz hidd el.

(Én a 17 kg-os kutyámat is tudom cipelni mindenhova csak úgy mellékelten megjegyezném) :)

2010. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De miért akarod "cipelni" a kutyát? Nem képes pórázon menni? Mi ez a hülye divat,hogy mindenki egy táslába akarja beletömködni a kutyáját,mint valami kiegészítő? Nem hiszem el,hogy jó egy kutyának táskában cipelve lenni,sokkal jobb nekik a mozgás,főleg egy terrierből nem kell bohócot csinálni csak azért,mert jajj de kis cuki:S Bár a te dolgod,a te kutyád végülis,de akkor is sajnálom az ilyeneket.Az én kutyám 6kg-os,és mégis el tudom magammal vinni bárhová,tömegközlekedésen is,nem kell hogy egy kutya állandóan ölbe legyen,ezek nem gyerekek akiket állandóan babusgatni kell,meg ölben csücsültetni,táskába gyömöszölni:S
2010. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Magyarország sajna még nem nyugat, ezért elég sok helyre csak úgy tudom bevinni, ha nem pórázon, hanem ölbe van. Egyébként állatira nem értem, hogy miért olyanok írnak, akik nem a kérdésre válaszolnak. Tök logikus, hogy a kutya pórázon, a saját lábán sétál, ahogy nekem is eddig minden kutyám.

A kérdés nem tartalmazta, hogy mi erről a véleményetek...

2010. aug. 27. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:

A súlya még nagyon sok mindentől függ!Légy türelmes!Még 3 hónap és kiderül mert akkor talán beáll a súlya,de még az sem biztos! Milyen táppal eteted?

Igazad van abban hogy sok helyre nem lehet pórázon bevinni kutyát de sajna ahova pórázon nem oda táskában sem!Ez Magyarország!Borsodi vagyok és egy helyet nem tudok neked mondani ahova a Yorkimmal bemehetnék!:S Pedig jól nevelt...

Ahova menned kell úgyis csak pár percig kell az öledben vagy táskában lennie azt meg fél lábon is kibírod!Tartósabb ideig sehova se mehettek be együtt táska ide táska oda!(vagy öl..tök mindegy)

2010. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!