Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan lehet, hogy a kutyának...

Olyan lehet, hogy a kutyának az egyik oldalán jobban kiáll a csont, mint a másik oldalt? Olyan mintha a gerincénél jobban érezném az egyik csontot dw púpot szerintem nem érzek. Orvosnak meg is mutattam de ő azt mondta, hogy szerinte rendben van.

Figyelt kérdés
És nincs itr semmi.
2021. jún. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak jó súlyban van a kutya.A lengőbordáját könnyen ki tudod tapintani ezt érzed.

Ha nem éreznéd vagy csak nehezen lenne kitapintható túlsúlyos lenne,ha szemmel láthatóan kirajzolódna sovány lenne.

2021. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy csontkovacsra van szuksege. A csontoknak szietrikusan kell allniuk.


Az orvos a mi kutyankra iy azt mondta,h minden ok. Idiotak. Az embereknek is idonkent el kene menni csontkovacshoz. A csipoficamon is segit. Meg a rovidebb labat is helyrehozza. Ugyanigy van kutyaknal.

2021. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta megmutattam még egy dokinak és szerinte is teljesen rendben van. Az egyik oldala husibb, mint a másik és ott jobban érzem azt csontot.
2021. júl. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!