Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya es macskariaszto? Link...

Kutya es macskariaszto? Link es kerdes a leirasban

Figyelt kérdés

Bros kutya es macskariaszto por.

[link]


A viragokat vedenem vele, 8 hetes kiskutya mindent kitapossa es szetszedi.

Az lenne a kerdesem,hogy karosithatja hosszu tavon a kutya szimatat?

Egesz jol bevalik szerintem mert a kutya nem kozeliti meg a teruletet ahol le van szorva de mivel nagyon eros a szaga felmerult ez a kerdes.



2021. jún. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A dobozon rajta van az összetétele? A neten nem találtam. Úgy tuti semmit nem szórnék le hogy nem tudom mi van benne, egyrészt a kutya miatt, másrészt meg azért mert ki tudja mik oldódnak bele a talajba.
2021. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmi a dobozon az osszetetelrol. Mivel erre a celra forgalmazzak gondolom nem lehet mergezo. Csak az eros szaga miatt aggodom picit,ha pl kozel megy a kutya es beszimatolja…gyengulhet a szimata? Vegulis nem nyomozo vagy drogkereso kutya :)
2021. jún. 30. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Mivel ugye 8 hetes kutyat felugyelet nelkul alapbol nem is engedunk ki a kertbe, ezert nincs szukseg ilyen vegyszerekre.
2021. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!