Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta nem bántja...

Melyik kutyafajta nem bántja a rágcsálókat?

Figyelt kérdés

Tudom, nevelés... de vannak fajták akikkel nehezebb és akikkel könnyebb.


Vadászkutyát és pitet gondolom nem kéne, de juhászkutya jöhet? Vagy csivava?


2021. júl. 3. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
6 és 10 köszönöm a válaszaitokat.
2021. júl. 4. 13:54
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
A Shih Tzu jó eséllyel meg fogja ölni a rágcsálót,ha nincs kezdettől fogva szokatva.Ahogy a yorkie és a csivava is.
2021. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Legtöbb kistestű rágcsáló írtásra használták igen a yorkit is, csivava is simán megfogná.


Havanesem a macskát is szétkapna,egynek a farkát egyszer megtépte mikor a hülye szomszédom kiengedte a lépcsőházba. Aztán lecsatoltam a pórázt míg kerestem a kulcsomat,majd a cicus megjelenik a padlás fordulónál a kutyám észre vette és hát ott igazából nem tudott hová menekülni.


Másik kutyám 1,5 éves (wheaten terrier) vadász kutya (elvileg :D)

Nos ő semmit nem bántana,sosem lett szoktatva sem macskához semmihez.

Alapból ilyen barátságos. Én mondtam neki,nem lennél jó vadász kutya :D bár lehet 1-2 év múlva jobban beér agyilag és más lesz a szitu.


Kölyök korában napi többször találkozik az állattal akkor talán nem lehet gond.

Viszont nagybátyám foxija is a macskával nőtt fel,majd gondolt egyet és kinyírta a macskát,sose bántotta,együtt aludtak. De gondolom egyszer csak beért agyilag aztán a vadász vér kijött belőle.

2021. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!