Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egyszer már demodexes volt...

Ha egyszer már demodexes volt a kutya, várható hogy újra előjön a baj?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Fiatal korban van egy időszak, amikor gyakran lecsökken az immunrendszer működése és kijöhet rajta a demodex.

De még felnőttként is vannak időszakok (sok tényező miatt), amikor vagy immun gond, vagy egyéb probléma miatti mellékes tünetként jelentkezik ez.

2021. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Ezért próbáld ki VLAN-al is.. Elképzelhető hogy a régi kódja még a modem-re vagy demodex-re volt optimalizálva..
2021. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Persze lehet hogy nyávogni fog, de ez szimpla értelmezésbeli kérdés, vagy megtanult egy idegen nyelvet .. sok szerencsét ..
2021. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1


Még csak fotón láttam, még a mengelyen van. Azt hiszem, 3 éves. Csak mielőtt felveszem velük a kapcsolatot, szeretnék többet tudnia dologról.

2021. júl. 5. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:

A demodex atka minden kutyán megtalálható. Ha legyengül az immunrendszer, akkor üthet be jobban.


Az enyém is az volt, mikor örökbefogadtam. Pikkpakk helyrejött, és azóta sincs ezzel gond.

2021. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Te mivel eteted a kutyusod? Van valami javaslat?

2021. júl. 7. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
A menhelyen tápot evett, aztán mikor hozzánk került szintén tápot, mert nem akartam hogy hirtelen minden új legyen neki, most pedig már nyersen eszik.
2021. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megszütn a kutyád,baja,betegsége?
2021. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!