Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hós rotim csipkedi a lábam,...

7 hós rotim csipkedi a lábam, hogy szoktassam le? nem lehet hátat fordítani, de amúgy is csipked. egyfolytában játszik és bolondozik

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 08:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10-es,igen, amit leirtal az igy igaz,ezt is csinalom amugy,a jelenletemben nem harapdalja a gyereket de ha tavolabb vagyok akkor kezdi,a huzakodos jateknal is lesi a gyereket es sokszor a jatekot elengedi,odakap a gyerek labahoz es felreugrik,ezt tobbszor ismetli.
2021. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

" sokszor a jatekot elengedi,odakap a gyerek labahoz es felreugrik,ezt tobbszor ismetli."

Amíg ilyen a kiskutya, a gyerek közelében mindig rajta kell legyen a szemednek. Abban a pillanatban, ahogy rátámad a gyerek lábára, odarongyolsz, grabanc megfog, kutya kissé erősen odébb rak és erős hangon mondod, hogy nem!, vagy fúj!Utána játék befejezve, kiskutya otthagyva.

2021. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12 ezt csinalom(es jol csinalom mielott valaki megkerdojelezne) de nem mukodik,csak annyit ertem el eddig ha “hatotavolsagon” belul vagyok akkor nem csinalja,de ha pl arrebb vagyok akkor igen,ha raszolok nem csinalja de amint felrefordulok vagy arrebb megyek akkor igen.
2021. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem csinálod jól, ha a kutya nem veszi komolyan. Márpedig az, hogy ahogy hátat fordítasz újra kezdi azt jelenti, hogy egyáltalán nem veszi komolyan. Azért én úgy hajítanám el és zavarnám el onnan a kutyát, hogy egy ideig a gyerek közelébe se legyen kedve menni! Eleve ha csak látom a szándékot, már a kert végéig zavarnám a kutyát úgy, hogy onnan ő ne is merjen visszajönni engedély nélkül. Az ugye meg van, hogy egy kisgyerekről van szó, akit kiteszel egy ilyen stressznek és veszélynek!


Vagy ha a nevelést nem sikerül jól csinálnod, ne tartsatok kutyát egyáltalán.

2021. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14-es,nem olvastad elejetol es okoskodsz. A kutya meg csak 10 hetes…
2021. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igaz, nem olvastam a korát. De akkor is annak kellene lennie az egyik első szabálynak, hogy a kisgyerek tabu. 10 hetesen pláne nagyon fogékony még mindenre egy kölyök! De ha most sem tudod leállítani, később még kevésbé fogod tudni.
2021. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

16 ezt en is tudom,hogy most kell lealitani,ettol nem lettem okosabb:)

Van tipped,hogy meg mit csinalhatok vagy csak kedved volt hozzaszolni?

2021. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

7 hos amstaffot szoktattam le arrol,hogy simogatas kozben ne nharapdaljon. Simizesnel 1. harapaskor elhangozott egy nem felalltam es elmentem onnan. Ezt csinaltam honapokig ,aztan megertette 😂


A menet kozbeni nadrag lab csipkedes tiszteletlenseg is.

Betartod-e a sorrendisegi szabalyokat? Azaz minden szituban te viseled -e a kockazatviselo szerepet? Ismered -e ezeket a szabalyokat,amivel bemutatod a kutyanak a fonoki voltod?

2021. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18 igen, valoszinu a sorrendisegi szabalyokkal van gond. A kutya engem el fogad falkavezernek,velem nem is pimaszkodik hanem a 6 eves fiammal csinalja,itt “akadtam” el
2021. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ja es meg annyi 18,ne vedd rossz neven kerlek de az amstaff nem annyira “kemeny dio” mint ez(kangal)

Mielott valaki nekemugrana,nem ez az elso ilyen kutyam,volt mar kaj es kangal+kaj keverek.

2021. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!