Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás előtt járunk..lé...

Ivartalanítás előtt járunk..létezik,hogy nincs meg az egyik vagy itt mindkét here a herezacskóban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy meg fogják előtte vizsgálni,de előre fel szeretnék készülni rá,hogy mi van akkor,ha igazam van.

Eddig sosem volt levágva a kutya szőre és hosszú volt,nem látszódott ki a szőrből igazán,hogy mi van a lába közt (és nem is nagyon érdekelt,tudtam,hogy kan kutyám van és ennyi..)

Most viszont,hogy rövid lett a szőre sétánál ahogy elém baktatott észre vettem,hogy olyan..fura.Volt már kan kutyám és annak nem volt ennyire össze húzódva a herezacskója főleg az egyik fele (ugyan olyan fajtájú volt).


Szóval..lehet,hogy vannak gondjai? És lehet,hogy emiatt nem emelte még soha a lábát se fel pisiléskor? :x


2021. júl. 5. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Letezik. Rejtett here. Attol meg ugyanugy tudjak ivartalanitani. Nem ettol nem emeli fel a labat.
2021. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik heréje nem szállt le, akkor különösen fontos az ivartalanítás, mert idővel nagy valószínűséggel az elrákosodik. Viszont ebben az esetben nagyobb lesz a műtét.
2021. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Igen sajnos. A mi kutyusunknak sem szallt le az egyik es mintha fajdalmai is lennenek neha. Tenyleg fontos az ivartalanitas. Most varjuk hogy elerje az 1 evet az orvos azt mondta hogy 1 evesen megmuti. Viszont a labat ettol fuggetlenul felemeli minden pisinel, szoval szerintem sem attol van.
2021. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!