Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan gondolkodnak az ilyen...

Hogyan gondolkodnak az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
nem értem az embereket. ide írogatnak, hogy összehányja, fossa magát a kutyájuk, macskájuk meg nem eszik. miért nem viszik orvoshoz?! távgyógyításban reménykednek vagymi ?! ha lenne itt az olvasók között állatorvos, még az sem tudná megmondani, hogy mi a bajuk, látatlanban. hihetetlen...
2010. aug. 27. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem már az utolsó reménysugárra várnak, mert nincs pénzük elvinni állatorvos az állatukat. Egy részről megértem, más részről nem. Amúgy ha vkinek nincs pénze de már olyan rossz a helyzet akkor is elmehet az orvoshoz, és max a végén megmondja hogymost nincsen pénze és részletben fogja kifizetni. Nálunk ezt engedi a doki. (egy állatorvosi asszisztens :))
2010. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem mennék náthával el orvoshoz, ha nem kéne az igazolás. Ki kell kell feküdni és ennyi... az orvos sem tud semmit ír fel drága gyógyszereket és ennyi.
2010. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, csak te tudod biztosan, hogy az csak egy nátha és te döntöd el, hogy mész-e orvoshoz vagy gyógyíttatod-e magad. A kutya viszont nem tudja megmondani mi fáj neki stb., más vállal érte felelősséget, nem tudja magát elvinni állatorvoshoz..Inkább vigye el valaki a kutyát a semmiért, minthogy utólag derüljön ki, hogy komoly baja volt. Rengeteg ilyen eset van és hozzáteszem nemcsak ilyenekkel, hogy hasmenése van, hanem összeeszik a kutya, erre itt kér az illető segítséget...


Én nem tudom elfogadni azt a választ, hogy erre nincs pénz, mert kutyát nem kötelező tartani, persze előfordulhat, hogy amikor megvette a kutyát, még volt és közben pl. elvesztette az állását az illető, de azért ez az emberek kisebbik része. Inkább a kutyán akarnak spórolni.

2010. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
összeesik akart lenni
2010. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reménykedik, hogy megnyugtatjuk, hogy nem nagy a baj, majd elmúlik, mert azzal az ilyen emberek is tisztában vannak, hogy oda kellene őket vinni... Mondjuk én látom az érem mindkét oldalát, mert volt már olyan, hogy kiderült, hogy a kutya kapott a szomszédtól minden moslékot, és csak gyomorrontás, de rendes volt az állatorvos, látva, hogy én gyerek vagyok (16 éves lány), nem kért pénzt, azt mondta, úgyis csak felfektette az asztalra meg leszedte :)
2010. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!