Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyus tartása olyan...

Beagle kutyus tartása olyan ételen amit mi eszünk? Amíg kiskutya addig tejet + kiskutyának való tápot kap, de ha már lehet mást is adni, ezt kapná.

Figyelt kérdés
Jelenleg 6 hetes a kutyus, még csak tejet kap és tápot.
2021. júl. 9. 16:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Tejet ne adj neki,max laktozmenteset,hasmenese lesz.
2021. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Felejtsd el! Ha főtt koszton akarod tartani akkor oké, de csak úgy ha külön neki főzöl fűszermentesen húst, zöldségeket.

Most milyen tejet kap? Mert a sima bolti vagy tehéntej nem jó neki, tápszer kéne.

2021. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Miért lettem lepontozva??
2021. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem. Jogos volt a válaszod
2021. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Most valami ilyesmi (tejpotlo) kellene de ha ragaszkodsz a tejhez, akkor is inkabb kecske tej [link]


Kesobb (starter) tapra lenne szukseg [link]


Gazikoszt ugyeben erdemes egy kicsit olvasgatni, mert eleg sok minden nem kimondottan tesz jot a kutyanak, vagy egyenesen tilos neki adni [link]

2021. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Mit keres nalad 6 hetesen? :((
2021. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

6/6

6 hetesen már el lehet választani as anyjától de nem ajánlott

2021. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezt kérdezem, miért van nàlad? A főzèssel nincs gond, ha megfelelő hús, zöldsèg, rizs, de ha konyhai maradèkra gondolsz, akkor ne tedd, kutya nem malac.
2021. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Van kiskutyáknak való tápszer, inkább azt add neki, bár ilyen idősen már szerintem simán ehet tápot.

A házi kosztot meg kell válogatni, nem ehet meg mindent. A keményítős ételek, mint a tészta, krumpli, kenyér teljesen felesleges egy kutya szervezetének. Zöldséget kaphat, sőt kell is neki a vitaminok miatt, de csak mértékkel. A főtápláléka mindig hús legyen, de abból se mindegy, milyen. A nagyon fűszereseket vagy zsírosokat nem bírja a gyomruk, így például oldalast nem ajánlott adni, de főtt hús mehet nyugodtan (de csont nélkül).

Amiket én szoktam adni a kutyáimnak házi kosztból: húsos levesek, felvágottak, főtt és sült húsok (ami nem fűszeres), főtt zöldségek.

De fontos az is, hogy kitapasztald, mit bír a kutyád gyomra. Volt egy beagle-m, neki például acél gyomra volt, megette a tápot aztán ment epret legelni a kertbe :D

2021. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha ragaszkodsz a tejhez, kecsketej!
2021. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!