Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen kiskutyának milyen...

Az ilyen kiskutyának milyen betegsége lehet? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ma láttam egy csomó ilyen felpuffadt hasú kiskutyát, hazaakartam hozni őket, mert ki voltak dobva (1-2 hónaposak lehetnek).

Viszont az egészséges kutyám miatt nem mertem hazahozni őket, mert féltem valami komoly betegséget elkap.

Felhívtam a legközelebbi köztereseket, hogy pontosan hol, meg mint vannak a kutyák, de azóta nem jelentkeztek.


2021. máj. 13. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Férges.

A közteresek jelentkezését miért várod? Rájuk lehetett volna telefonálni, hogy mi a helyzet.

Remélhetőleg valamelyik állatmentéssel foglalkozó csoporttal felvették a kapcsolatot.

2021. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Legalább annyi eszed lehetett volna hogy beviszed őket egy menhelyre nem ott hagyod őket.
2021. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
fereges
2021. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez most nem teljesen értem. A képhez odaírod hogy férges kiskutya, de akkor minek kérdezed? Egyébként legalább csak valami dobozban elvihetted volna őket valahova hogy ne kidobta legyenek.
2021. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az szép, hogy inkább otthagytad őket...egy menhelyig simán elvihetted volna legalább.
2021. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Direkt polgarpukkasztas. Ennyire sotet nem lehet valaki.
2021. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt nincs menhely.
2021. máj. 14. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs önkormányzat, nincs közeli állatmentő szervezet, nincs gyepmesteri telep, nincs állatorvos sem? Vannak furcsa emberek...
2021. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!