Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám "elbitorolni" a...

Hogyan tudnám "elbitorolni" a lányomtól a falkavezérséget?

Figyelt kérdés

Mindent betartok, amiket olvastam, hogy hogyan kell a kutyával bánni, de a 15 éves lányom egész egyszerűen jobb ebben, mint én, és kértem, hogy álljon le, meg is tette, de a kutya ettől függetlenül úgy kezeli, mint egy félistent. Pedig általában hozzá sem nyúl, néha-néha biztos megsimogatja, de én etetem, sétáltatom, játszom vele, és a kutyának mégis a kislány a falkavezér.

A feleségem szerint egyszerűbb lenne átengedni neki ezt a pozíciót. Attól függetlenül a kutya engem is maga fölé helyez, de a lányom a "nagyvezír".

Lehet valamit tenni?


2010. aug. 27. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad...a kutya a lányodat választotta vezérnek és kétlem, hogy cserélni fog. :D
2010. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát a kutya, farkas múltjára visszatekintve úgy gondolja, hogy ő a vezér, és csak akkor lesz másik ha legyőzik. Magyarul csak akkor cserélhetnél, ha megölnéd a lányod, vagy legalábbis elköltöztetnéd. Nyilván nem tezsel ilyet, jó morbid is lenne, de a falkavezér helyére csak úgy lehet lépni, ha a vezér eltűnik, vagy meghal, és a posztra legalkalmasabb (vagy a győztes) kerül az élre.
2010. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mégis miért baj, ha a lányod a falkavezér???
2010. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kutya választ gazdát!!!!! nem téged választott, törődj bele
2010. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ez van. Ő lett a falkavezér, nincs mese. Pedig nem keménykezű a kutyával, inkább gyengéd. Lehet ezért szereti nagyon, kedden mikor visszament a lányom a kollégiumba egész nap sírt (a kutya). Nem is evett. Most már megbékélt.
2010. szept. 2. 05:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!