Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hormonpótló gyógyszert...

Milyen hormonpótló gyógyszert ajánlanátok egy 30 kilós kutyusnak? (Bevizel.)

Figyelt kérdés

Ivartalanítás után egy évvel jelentkezett ez a probléma, a szuka kutyusom alvás közben is bevizel, akaratlanul.

Vittem dokihoz, de nem tud semmi használhatót, a közelben pedig nincs normális állatorvos, úgyhogy a hormonkezelés maradt az egyetlen reményem.


Írt fel neki mindenféle gyulladáscsökkentő baromságot + másik tápot, de értelme nem volt.


Incurin tablettáról olvastam, hogy hatásos, de nem lehet rendelni sehonnan.

Valaki tudna segíteni?


2021. júl. 16. 13:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
81%
Mi pont tegnapelőtt voltunk az állatorvosunknál ugyan ezzel a problémával. Nekünk is azt mondta h ez valószínűleg az ivartalanítás miatt van. Állítólag ki lehetne alaposan vizsgálni de mondta hogy az akár 400 ezer forint is lehet (folyamatos hormonszint ellenőrzés, vérvételek, MRI, neurológus stb.) és nincs rá garancia hogy a végén bármi kézzel fogható eredményt fognak kapni szóval nekünk azt javasolta hogy amíg nekünk nem okoz semmi kellemetlenséget (kinti kutya) és a kutyának se okoz ez semmi fájdalmat akkor ne nagyon foglalkozzunk vele. Egyébként az első orvos akit megkérdeztünk azt mondta hogy talán hormonnal “helyre lehetne hozni” de mivel ugye ez nálunk senkit nem zavar ő nem tömné feleslegesen a kutyát gyógyszerrel.
2021. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Osztrogenpotlara a kinai angyalgyoker (siman ragcsalva is hatasos(en kiprobaltam.) vagy mehpempo!!!
2021. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem tegnap írni, hogy nem mindennap vizel be, hanem havi szinten, és kb egy hétig tart. Ami nekem nagyon furcsa, azért is gondoltam hormonproblémára.


Orvos javasolta, hogy korán kell ivartalanítani, az első menstruáció előtt.

2021. júl. 17. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!