Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjen a kutyájával az...

Mit kezdjen a kutyájával az ember, ha nem tudja eltartani?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek egy kutyája akit 4 éve nevel és szeret, de valami oknál fogva nem tudja tovább eltartani, mi a legbarátságosabb opció a kutya számára? (pl. az adott ember elveszíti a házát, és nincs hol tartania a kutyát, vagy már nem akarja, vagy nem tudja fedezni a költségeit, stb.)

2021. júl. 19. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

"Mit kezdjen a kutyájával az ember, ha nem tudja eltartani?"


Tanitsd meg vadaszni, vidd ki gajnalban egy mezore es majd fog maganak nyulat, facant es pockot ... te addig pecazhatsz es ha nem tudott semmit elkapni a kutya, akkor majd esztek halat ha neked sikerult a horgaszat.

2021. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Gyerekedet is beraknad a 'zaciba' csak azert mert egy szerencsetlen ember vagy? Szedd ossze magad haver! Ennyi.
2021. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
#11, ez ám az ötlet... A kutyát kilövi a vadász, a gazda meg majd mehet a bíróságra illegális horgászatért. Gratulálok az eszedhez.
2021. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem így lett kutyám. Mármint akitől elhoztam, ő nem tudta tovább tartani, nagyon szerette/szereti most is, - nem anyagi okai voltak annak hogy muszáj volt őt elajándékoznia, egyéb, de azt nem írom ide- szóval megvett neki mindent, lakásban volt, jól volt tartva.


Aztán megkérdezte egy jó barátját befogadná-e , ő nem tudta, mert időközben lett kutyája és ajánlott engem.


Átmentem hozzájuk , beszélgettünk és elhoztam a kutyát, ennek már jó néhány éve, én nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is odaadnám.


Viszont így láttam a másik oldalt, amikor elhoztam nagyon sírt az egykori gazdija és mondta, hogy internetre vagy bárhová nem akarta feltenni, hogy ingyen elvihető, kizárólag jó helyre akarta adni, ahol garantált, hogy minden rendben lesz. Ezért is volt, az, hogy nem egyből elhoztam hanem kb. ott voltam nála fél napot beszélgetni jóban is lettünk. :)


Szóval szerintem, hasonlóképpen lehet megoldani, valahová leadni, interneten hirdetni nem egy biztos dolog, mindenképpen ismerős... vagy ismerős ismerőse.

2021. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14


Ez kedves történet.:)

2021. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!