Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem vernek át? (Lent)

Nem vernek át? (Lent)

Figyelt kérdés
Ha hirdetések közt találok olyat, hogy kiskutyák oltva , féregtelenítve, chippel , törzskönyvel, tenyésztőtől eladók , akkor biztosan nem kapok beteg , szaporított kutyát? Remélem értitek, hogy értem.
2010. aug. 27. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az nem olyan biztos!!! Kiírni mindent kilehet:)

Az ember piszkosul tud hazudni, és átverni.

Milyen fajtárol lenne szó? És mennyiért?


Szmöre:)

2010. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
milyen fajta és mennyiért adja?
2010. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

francia bulldog 60ezerért...

egyébként még nem most szeretnék kutyát, majd jövőre , csak érdekelt :)

2010. aug. 27. 20:34
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Az elég jó ár, ot nemhiszem hogy van beltenyésztettség, vagy nem szaporitók!! Hány éves vagy?
2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem is annyi mivel oltva , féregtelenítve és chippel ,törzskönyvel,is el van látva
2010. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó , köszi a válaszokat! 18 leszek
2010. aug. 27. 20:37
 7/18 anonim ***** válasza:

az ár egy dolog, mert most sok tenyésztő olcsóbban adja a kutyát. az oltásokat ellenőrizni tudod, hiszen papírt kapsz róla. A törzskönyvet szintén, a chippet szintén.

Ha mégis átver akkor neki annyi. Szerintem egy igazi tenyésztő nem kockáztathatja meg.

HA meg nem tenyésztő és átver akkor nem adfhat törzskönyvet, ha mégis akkor okirathamisítás és egyéb csalások.

Ha tenyésztő és rendbe vannak a papírok és később mégis beteg a kiskutya akkor neki vissza kell vennie. Mert az is a tenyésztői hírnevét csorbitja. Bár addigra úgy megszereted, hogy úgy sem adod vissza.

2010. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Minket átvertek!

35 000-ért volt hírdetve törpe uszkár Bp-n. Chippel, útlevéllel, oltva.

Na ebből kb csak az oltva volt meg.

A kiskutyát személyesen hoztuk el. Furcsállottam kicsit h meg volt nyírva (oroszlánfazonra). 8 hetesen még nem szabad megnyírni őket, nekem csak ez tűnt fel. Egyébként láttuk az apját, ott ugrált, tényleg törpeuszkár volt.

Most 1 éves a kutya. 45 cm magas és 16 kg. Pumi-uszkár keverékre tippelnek. Ezért a kutyusért kifizettünk 35000 ft-ot(+ benzin).

Visszaadni már nem akartuk a kiskutyát így buktunk 35 rugót, de azzal vígasztaljuk magunkat h legalább nem tették az utcára szegényt. Már csak ő volt egyedül.


Úh mielőtt perkálsz azért kérd el a "bizonyítványokat". Chip-ről, oltásokról mindenről.


Sok sikert!

2010. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. Igaz, hogy jövő nyáron szeretnék egyet, de szeretnék felkészülni mindenre. Annyi "rém hírt" olvastam itt is, máshol is a szaporítókról, hogy esélytelen, hogy őket "támogassam" :S
2010. aug. 27. 20:45
 10/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:42


:O szegények:S

na igen elfogom kérni az összes papírt.

köszi a tippeket!

2010. aug. 27. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!