Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El képzelhető, hogy ha egy...

El képzelhető, hogy ha egy öreg cicát meg vernek, ha véletlen bepisil és hogy utána nem mer a helyén sem pisilni?

Figyelt kérdés

Csak akkor pisilt be amikor tüzelt. Anyám nagyon megverte többször is. Mondtam neki nem bántsa és most szinte a helyére soha nem pisil.

Bűntudata van attól ha pisilnia kell?


2011. máj. 26. 09:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy belekevredett, most akkor hova szabad, hova nem. Ahova rossz helyre pisilt, az mosd fel tiszítószerrel( a bútor lábát, oldalát is töröld át) és kend át citrommal. Azt utálják.

Az is lehet , hog yharagszik. azért pisil szanaszét. Nagyon kedvesnek kell lenni, elhitetni vele hoyg szeretitek, és anyud is szereti. Anyuddal nehéz lesz megértetni, de muszáj! Neki kel békét kötni a macskával, mert az eg yállat. Nem tud gondolkodni, az ösztönei vezetik. Amíg haragszik, szétpisil. Ezt nem lehet kinevelni belőle, anyudnak kell alkalmazkodni, mert nincs más megoldás. Békét kell kötni a macskával, és nagyon megdícsérni, ha a helyére pisil. Odavinni, megmutatni, mint kis korában.

Ha megnyugszik, akkor jó helyre fog pisilni. Mikor nem ivarzik. Olyankor sajnos semmi nevelés nem segít, esetleg az ivartalanítás.

2011. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
81%
Anyád egy IQ bajnok!
2011. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Hát, egy macskát nagyon könnyű "lelkileg" megsérteni, úgyhogy szerintem igen. Sosem szabad bántani, ezzel őket nem lehet nevelni.


Póbálj meg neki esetleg egy új helyet, tedd máshová az almot, lehet, valami baja volt a régi hellyel.


A pisije egyébként nem véres, nem csak pár csepp, nem nyávog? Mert az össze-vissza pisilés betegség jele is lehet. Az én cicám húgyköves volt, és mindent lepisilt, ez a betegség egyik tünete.

2011. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Anyád egy primitív, még egy ősembernek is több esze volt. Kérdezd meg tőle, hogy mikor ő gyerekkorába összehugyozta magát, akkor a szülei orrba vágták, vagy esetleg összeverték?? Ilyen embereknek nem való állat, barmok!
2011. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy öreg cicát még nem ivartalaníttatott anyugád, az ő valagát kéne jól elverni, nem szegény cicáét.

Felháborító viselkedés!! ennek semmi köze a szerető állattartáshoz.

2011. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Talán tüzelés idején lelkileg labilisabbak lehetnek, nehezebben tolerálják a koszos almot. A mienk is akkor "tévesztett" még csak.

A megoldás az lett, hogy a zárt alomból nyitott almot csináltam, amit szigorúan naponta tisztítok.

Azóta, ha netán elhanyagolt az alom, hol nekem mutogatja, hol a nejemnél mószerol be, de azért kitart addig, amíg végül kitisztítjuk.

2011. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

A cica anyámé és csak ő hozzá bújik.

Van egy kutyánk is aki nagyon jó nevelt és még ő is fél most anyámtól ,mert látta amikor meg verete azt a kis ártatlan macskát. 7 éve együtt vannak.

Én nagyon sajnálom a macskát,mert még a napi enni valójával is garasoskodik és hisztisen kiabál ha enni kér,ezekkel a szavakkal-"már megint zabálni akarsz" :(

Ha elküldeném a képet a cicáról láthatnátok milyen sovány.Nincs 3 kiló szegény. Én szoktam venni cica eledelt stikában,hogy egyen valamit a cica.

Most ezeket a véleményeket meg fogom mutatni neki,hogy elszégyellje magát.

Ha valaki üzen neki azt külön meg köszönném! A szerencsétlen cica nevében is:(

2011. máj. 26. 10:29
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem neki, hogy 3 évig vízen és száraz kenyéren éljen!! Közbe valaki vágja pofán néha...
2011. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

a kedves mamának üzenem, ha idegbeteg, kezeltesse magát, kiváló nyugtatókat írhat az orvos! ne egy védtelen állaton vezesse le a problémáját.

ha ivartalanítva lett volna már régen, nem tüzelne, nem pisilne mellé, stb. stb.

és nem mellékesen szeretni kell az állatokat, akiket magunk mellé fogadtunk.

életemben nem ütöttem meg sem embert, sem állatot, de most

szívesen megleckéztetném ezt a "szerető" gazdit.

nem tudom hágny éves a hölgy, de , ha egyszer elér a változó korba, és esetleg inkontinencia problámája lesz,

minden egyes kicsurranó cseppért jól fejbe kéne vágni!!

2011. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Itt a kép,de nagyon fél most is :(

[link]

2011. máj. 26. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!