Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségi konzervek...

Milyen minőségi konzervek vannak kölyök huskynak?

Figyelt kérdés

9 hetes kölyök huskym van,sajnos a száraz tápot nem eszi meg önmagában. Szerintem már a tenyésztőtől is kapott rá valamit, egyértelmű volt,hogy addig rá sem nézett,amint egy pici konzervet bele kevertem,már ezerrel szimatolt és evett is. Gondolom nem volt vevő az elválasztásra,vagy nem tudom...

Viszont nem tudom melyik konzerv lenne jó neki, egyenlőre happy dog 100% bárányt vettem,és a lehető legkevesebbet teszek a szárazra,hogy csak egy kis ízt és szagot adjon. Jó minőségű,csak úgy írja fiatal-felnőtt-idős kutyáknak,szóval nem direkt a puppy kor.

A royalnak a puppy nedves tápja gabonás,azt nem adnám neki.

Az animondának van húsos kölyök konzervje de kisebb hús tartalommal,és nem egy hanem több féle van benne.

A british összetevői hústartalma sem győztek meg.

Szerintetek? Vagy túl aggódom,ha csak picit kap?


2021. júl. 21. 08:20
 1/6 anonim válasza:
28%
Mi a biatorbágyi ipartelepre járunk egy nagykereskedésbe, nagyon nagy a választék és sokkal kedvezőbbek árban mint egy freshnaps. Amúgy mi langyos vízzel áztatjuk fel a tápot és hagyjuk egy 10 percig állni. Sajnos az egyik kutyánk túl mohón evett és megcsavarodott a gyomra, ez később az életébe került. Nemtudom, hogy huskyknál ez mennyire jellemző de nagytestű kutyáknál komoly veszélyt jelent (főleg idősebb korban) a gyomorcsavarodás. A táp beáztatásával erre sokkal kisebb az esély:)
2021. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán milyen száraz tápot kap? És,ha az a rossz.?

Plusz,ha már most hagyod,hogy válogasson és ő mondja meg mit és hogyan eszik meg nagyon következetes leszel..:D


Egyébiránt bármelyik konzerv jó amelyik magas hústartalommal bír és nincs benne gabona.

Lucullus,Rocco,Zooplus konzervek,Premiere. sensitive konzervek,ilyesmi..

2021. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A royalnak kapja a maxi puppy tápját,ezt kapta a tenyésztőnél is.

Nem eszik mohón,és sokat sem,így ezzel biztosan nem lesz gond.

Attól mert olyan ételt keresek ami ízlik is neki de mellette jó minőségű,már nem vagyok következetes?

Felneveltem már egy husky keveréket és egy autista gyereket,tehát rajtam már ő nem fog ki 😁

2021. júl. 21. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se enném meg a Royal Canin tápjait,nagyon gyenge minőségű ahhoz képest,hogy milyen horror áron adják.Alig van benne hús és értékes tápanyag,szinte csak gabona az is mint az olcsó vacakok.De nagyon fel lett futtatva amikor még nem voltak nagyon népszerűek a német minőségi tápok.


Én megpróbálnék egy jobb száraz tápot is a konzerv mellé.Hidd el,hogy jobban jársz.Vagy olcsóbban veszel jobbat,vagy pedig ebben az árkategóriában már szuperprémiumok közt válogathatsz,és nem mindegy hogy annyi pénzért mit teszel a kutya elé.Már minimum elvárás,hogy ha egyszer 2000ft/kg a táp kb akkor ne egy 500ft/kg táp értéket kapj cserébe.

Persze azok mellé is adhatsz konzervet.A Rocco például nagyon jó áron van,német cucc.390ft belőle egy kicsi,a 800g-os (!!) 490ft és szíhús belsőségekkel.


Én a kicsit szoktam venni,mert nekem közepes kutyánál elég naponta egy kis 100g-ot bele keverni a tálba.Lezárom konzerv tetővel és hűtőben azt a 3 napot kibírja.Mellé lazacolaj nekem és kész a napi adag.

2021. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért vettem a royalt mert azt javasolták elsőnek maradjunk annál amit a tenyésztő is adott,de nézelődöm,hogy ha elfogy mit vegyek helyette,bár ez a maxy puppy elvileg a lassabb növekedést támogatja,ami neki meg kell 🤔 Köszi rendeltem most egy nagy csomag roccot a zooplusról 😊
2021. júl. 21. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Acana puppy medium breeddel etettem,nagyon szépen fejlődött tőle.

1800ft körül van kilója,a Royal Canin is ebben az árban van.


A szőre csodaszép,az ízületei sosem voltak problémásak (futok,flyballozok,mantrailingezek vele,nekem is husky),a fogai nagyon szépek (bár nekem pácolt marha lábszár csontot is kap),és megfelelő ütemben nőtt.

Én Brit Prémiummal kezdtem,de az nekem nem jött be :(

2021. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!