Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador alkalmas hámmal húzásra?

Labrador alkalmas hámmal húzásra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy én gördeszkára szállok, a 3 éves labi kanomra hámot adok (van kifejezetten ilyesmi célra hám?) És huzatom magam. Ez nem mindennapi program lenne, heti max 2szer csinálnám. Persze, ha nem nagyon megerőltető neki. Én 72 kiló vagyok. 24F
2021. júl. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem jó. Felsérti a beton a talpát. Ha meleg van, az még rosszabb.

Nem hiszem hogy élvezné, mert nem szánhúzó, de ha veszel a lábára kutyacipőt, akkor megpróbálhatod. A hám az legyen minél szélesebb.

2021. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyáron hord cipőt, hogy ne égjen meg a mancsa.


Kár, hogy nem lehet, jó alternatív lefárasztás lenne, de ha nem élvezné és az egészségére is ártalmas, akkor keresek más lefarasztasi lehetőséget.


Esetleg tudnátok kutyás sportokat ajánlani (olyat, amit labival is lehet csinálni)

2021. júl. 21. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána a bikejöringnek, canicrossnak. Húzóhámokat nézz (musher, vagusdogs, non-stop, zero dc), amennyiben húz. Ha nem húz, csak kocog előtted/mögötted jó lehet bármilyen rövidebb hám.


A gördeszka szerintem sem jó ötlet, instabil, a beton meg sem a talpának, sem az ízületeinek nem tesz jót. Ha a fenti sportok valamelyikét szeretnéd kipróbálni, rendszeresen csinálni nem árt egy teljes diszplázia szűrés, sajnos a labiknál gyakori.

2021. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Labrador vadasz kutya es nem szanhuzo! Nincs is tobb mondani valom, talan ez is erteho volt :)
2021. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: nézz meg bármilyen húzóversenyt, hogy milyen kutyákat használnak manapság ;)
2021. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!