Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átmenetileg nálunk volt két...

Átmenetileg nálunk volt két hétig egy kiskutya! Már közel 3 hete nincs itt és most találok a lakásba bolhákat. Mivel és hogyan tudnám kiirtani őket? Van valamilyen szer? Ráadásul csak a lányomra mennek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Vegyél a lánynak bolhanyakörvet. XD
2010. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nagyon vicces valaki.

De ha a te 10 hónapos lányod ruháján találnál bolhát nem biztos így viccelnél.

2010. aug. 28. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
szia!nekem a macskák miatt volt tele a szoba,én bolhaírtó port hasznaltam,meg leültem a földre és vártam h a lábamra ugráljanak és lecsaptam öket,nem tudom miért de mindig a lábszáramba mentek.
2010. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell a kutya-maceskabolhával,mert köztigazda lehet az orsóféregnek,ami az emberre nézve is veszélyes.
2010. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocs macska
2010. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok vigyázok,de ezzel sajna nem vagyok előrébb.

Segítettünk egy kiskutyán,hogy ne altassák el erre most itt vannak ezek a ...bolhák.

Ezek után elment a kedvem az önzetlen segítségnyújtástól :-((

2010. aug. 28. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Én gyakran mosom fel a kutyus fekhelyét is hypos v domesthoszos vizzel.azt utálják a bolhák.amugy tényleg kellemetlen állat,nemcsak a csipéséért,hanem mert betegségeket terjeszt.remélem sikerül vhogy megszabadulnod tőlük,ha esetleg legközelebb mégis örökbe fogadtok v kaptok kisállatot-kutya,macsek-azonnal bolhairtózni kell!pláne ahol pici baba,vagy kisgyerek is van.
2010. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Vegyél az állatorvosnál néhány Neostomosan ampullát. 1 adagot másfél liter vízzel higíts fel és azzal moss fel mindenhol. Esetleg beletehetsz olyan virágpermetező spricnibe és körbefújod a lakást.
2010. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mekim válasza:
EN IS MEGJARTAM-!!!! AZ EGESZ LAKAST BESZORNI BOLHAPORAL ES BEFUJNI SPRY EL-MIKOR MINDENKI ELMEGY HAZULROL-TUTTI SIKERÜL !!!!!!
2010. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!