Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyim. Sárgák a...

Varlamov kérdése:

Beteg a kutyim. Sárgák a szemei, duzzadt has, fehér hányás. Visszahúzódott és csak vizet iszik, meg nem nagyon eszik. Utána olvastam, és májbetegséget írnak elég sok helyen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Barmit felehetett seta kozben, talan beleivott egy pocsolyaba es valoban betegseg is lehet. Termeszetesen vidd orvoshoz ... ha vasarnap nincs rendeles, telefonon akkor is erdeklodhetsz az orvosodnal, ha tudod az elerhetosegeit.
2021. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sétálni mostanában már nem vittem, mert volt pár kóbor kutya, így ez kilőve.

Enni meg csak tápot kap, meg juti falatokat. Valaki megmérgezhette?

2021. júl. 25. 10:35
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is esélyes a máj, de azért állatorvos mondja ki. Vidd el állatorvoshoz, kérlek ne nézd ahogy szenved a kutya. Segíts rajta.
2021. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholt sokat fogyaszt?
2021. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én is a májra tippelnék, mindenképp állatorvos kell mert ez nagyon rosszul hangzik.
2021. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Vagy most azonnal keresel egy ügyeletet, vagy béke poraira. (Májbeteg kutyám van)
2021. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem viszed haladéktalanul orvoshoz ahelyett,hogy itt totózol?

És,ha bele hal ameddig te szépen elmélkedsz a baján a gép/telefon előtt..?

Vagy ha neked lenne ugyan ilyen bajod te is azon gondolkoznál,hogy mi lehet a bajod,neten keresgélnél és másokat kérdeznél ahelyett,hogy bemennél a legközelebbi orvoshoz?

2021. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Babézia is lehet...
2021. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom melyik idióta húzta le a válaszomat, de ez nem játék. Amikor a kutya már be van sárgulva, olyan májértékei lehetnek, ami azonnali orvosi ellátást kíván. Vért fognak venni tőle, sos-ben viszik a laborba, és infúziót fog kapni, különben nincs esélye!
2021. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Látod,interneten kérdezni,hogy van-e baj sokkal fontosabb mint eleve orvoshoz fordulni.Ma 34 fok van.

Legyengült,beteg szervezet + meleg = kimúlt kutya.

Isten nyugosztalja..

2021. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!