Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyim. Sárgák a...

Varlamov kérdése:

Beteg a kutyim. Sárgák a szemei, duzzadt has, fehér hányás. Visszahúzódott és csak vizet iszik, meg nem nagyon eszik. Utána olvastam, és májbetegséget írnak elég sok helyen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 10:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Amikor kiírta a kérdést, már késő volt. Másnap reggel jött a doki. Köszönöm 19es a tablettás segítséget. Sajnos nem tudtam róluk. Sajnos őt már nem tudom megmenteni/visszahozni,de a jövőben jobban figyelek majd a megelőzésre. Elég sokat olvasgattam ezzel kapcsolatban. Bár ahogy írták, 100%os védelem nincs, de tablettával jobbak az esélyek. Meg mostmár jobban figyelek a kutya viselkedésére is. A meleg miatt mindig keresett magának valami hűvös helyet, így nem tűnt fel, csak a bágyadtsága. Szombaton, hogy nem jött kajáért. Mondjuk a nagy meleg miatt maradt ki kaja. Majd vasárnap a bizonytalan mozgás és besárgulás. Szerintem max 4-5 nap alatt ment végbe.
2021. júl. 31. 18:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!