Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nappal ellés? Majdnem 10 óra...

Nappal ellés? Majdnem 10 óra és semmi? Normális ez?

Figyelt kérdés
Elmúlt hónapba befogadtunk egy valamilyen keverék kutyát. Persze doki minden kiderült pocakos , de doki nem vállalta a műtétet. Na hát este fél 11-kor elkezdett túrni a párna pokrocok között amit a folyosóra kiépitettünk párommal , hogy neki jó legyen. Fél 12-kor elkezdett erőteljesen zihálni és átlátszó nyálkás váladék folyni a nemiszervéből , de még mindig nem történt semmi azóta nem ennyire intenziven , de ugyanigy csinálja. Vigyem dokihoz? Azóta nem kevés idő telt el. Előfordult , hogy nappal ellett egy szuka? Soha nem volt nálam vemhes szuka mindig ivartalanitottam. Sok mindent elmondott doki bármiben segitségét kérhetem bármikor , de jelenleg nem tudom mitévő legyek. (Mielőtt valaki kötekedne a szuka ivartalanitva lesz a kölykök mindennel együtt és szerződéssel új gazdához fognak menni!)

2021. júl. 28. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nappal is elhet, de én a helyedben dokihoz vinném.

Ha este óta nem történt semmi, csak elfolyt a magzatvíz, akkor akár el is akadhatot a szülőcsatornában a kiskutya.

2021. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Magzatvíz nem folyt. Erős zihálás , átlátszó nyúlos váladék folyik belőle , fészkelödik. de inkább felhivom a dokit biztos ami biztos rengeteg idő eltelt már.
2021. júl. 28. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ahhh, ezt mar reg csaszarozni kellett volna, vidd korhazba kb most!
2021. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha ez van akkor "dobom" is be a kocsiba és megyünk!! Köszönöm!!
2021. júl. 28. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Na? Mi lett?
2021. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megjártuk a korházt , szimplán "tágulási folyamat" uh alapján szépen be vannak már állva a picik 4 db várható. Hazaküldött , hogy este /hajnalba meg fog elleni magától nem szeretne ilyen esetben beleszolni a természet rendjébe császárral mert nincs baj.
2021. júl. 28. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Szorítok értük. Majd írj ha megszülettek.
2021. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írok , úgyis éjszakázok vele biztos ami biztos ne legyen baj. Köszönjük a segítséget!
2021. júl. 28. 16:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma hajnalba fél 1-kor megindult az ellés reggel 5-re megérkezett az összes életerős picike. 4 helyett 5 pici lett , súlyt mértem már nekik jegyzem. Anyuka is jól van! ☺
2021. júl. 29. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Jó egészséget és kutyázást .
2021. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!