Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Kutyám ellés előtt...

S. O. S.! Kutyám ellés előtt áll. Hányt. Tudom hogy normális, de ez sárga volt. Az állatorvosunk nem túl segítőkész ezért csak komoly probléma miatt hívnám. Ez szerintetek ad okot aggodasra? A sárga hanyas?

Figyelt kérdés
Vemhesség
2016. jan. 16. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Naponta olvastam át a szakirodalmat, beszéltem allatorvossal... most amikor itt az idő még se olyan biztos magában az ember.
2016. jan. 16. 23:18
 2/9 A kérdező kommentje:
A teje még nem jön
2016. jan. 16. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Hányadik napban van?

Másik állatorvos szóba sem jöhet?

2016. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
60. Nap környékén
2016. jan. 16. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mas allatorvost is Megéri felhívni.
2016. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szia,amikor bepároztattad a kutyád (vagy nem ovtad rendesen) akkor kelett volna ezekre gondolnod,nem ilyenkor csodálkozni! Felelőtlen vagy!
2016. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

utolsó ez kibaxott hasznos válasz volt a kérdésre, most írta le hogy átolvasott és átbeszélt az orvossal amit csak lehetett. mért nem mész inkább és húzod le magad a vécén?


én sajnos nem tudok válaszolni de a helyedben felhívnám az orvost, még mindig jobb ha netán haragszik is érte, mintha baja lesz a kutyának..

esetleg állatkórházakat is megpróbálhatsz felhívni ahol 0-24 ügyelet van.

2016. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni kevés. Nincs egy rutinosabb tenyésztő ismerősöd (lehetőleg azonos fajtával), aki segít? Mert ez így elég bátor dolog, hogy a dokid is gyökér, és más sincs, akit megkérdezhetsz, ha gond van. Mondhatni felelőtlen. A szuka meg egy alom kölyök élete a tét, és a tapasztalatot nem lehet olvasással pótolni.
2016. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig minden rendben van. Privátban kaptam egy biztos segítséget.

2016. jan. 17. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!