Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wolf of Wilderness száraz...

Wolf of Wilderness száraz kutyatáp tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék tápot váltani. Eddig a kutyáim Pedigree száraztápot kaptak, Animonda nedvestáppal kiegészítve. Tisztában vagyok vele, hogy a Pedigree szóra sem érdemes táp, de még nincs saját keresetem és zsebpénzből nem igazán tudtam megengedni drágább tápot elsőnek.

A Wolf of Wilderness tápokat nézegettem, illetve Platinumot, de azok még mindig túl drágák lennének. Tehát marad a Wolf. Illetve, ha tudtok hasonló árban jó minőségű tápot ajánlani, azt is szívesen várom. Nem feltétlenül kell hipoallergénnek lennie, mert szerencsére a kutyáim nem érzékenyek semmire.


2021. aug. 3. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen korrekt ar-ertek aranyban, de tapvaltasnal majd keverd a pedigreet az uj tappal, es fokozatosan csokkentsd a pedigree aranyat naprol napra, mert a pedigree izfokozokat tartalmaz, es ha ezt hirtelen megvonod tole, lejet nem fog neki tetszeni az uj tap, de majd szepen hizzaszokik, illetve igy az emesztessel se lesz jo esellyel problema a magasabb feherjetartalma miatt hirtelen valtassal okozhat hasmenest.
2021. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 3. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A Platinumtól az én 8 hónapos német juhászomnak megy a hasa.
2021. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!